Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza szkoła w liczbach projekt realizowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum w Przybówce Szkoła w Przybówce liczy 138 uczniów. W tym 66 dziewczyn oraz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza szkoła w liczbach projekt realizowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum w Przybówce Szkoła w Przybówce liczy 138 uczniów. W tym 66 dziewczyn oraz."— Zapis prezentacji:

1 Nasza szkoła w liczbach projekt realizowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum w Przybówce Szkoła w Przybówce liczy 138 uczniów. W tym 66 dziewczyn oraz 72 chłopaków. Możemy wyciągnąć wniosek że w naszej szkole jest więcej chłopców niż dziewczyn. Szkoła w Przybówce liczy 138 uczniów. W tym 66 dziewczyn oraz 72 chłopaków. Możemy wyciągnąć wniosek że w naszej szkole jest więcej chłopców niż dziewczyn.

2 A teraz zobaczymy którego przedmiotu uczniowie uczą się najchętniej: WNIOSEK : W klasach I uczniowie najchętniej uczą się WOS – u oraz wf – u.

3 WNIOSEK : W klasach II uczniowie najchętniej uczą się j. polskiego.

4 WNIOSEK : W klasach III uczniowie najchętniej uczą się WOS - u

5 Zobaczmy na który przedmiot uczniowie poświęcają najwięcej czasu: WNIOSEK : W naszej szkole uczniowie najwięcej czasu spędzają na nauce j. angielskiego.

6 Teraz ostatni wykres związany z lekcjami to najtrudniejszy przedmiot: WNIOSEK : Najtrudniejszym przedmiotem dla naszych uczniów jest fizyka.

7 Sposób w jaki uczniowie spędzają wolny czas: WNIOSEK : W klasach I najwięcej uczniów wolny czas spędza grając na komputerze.

8 WNIOSEK : W klasach II najwięcej osób czas wolny spędza grając na komputerze oraz z przyjaciółmi.

9 WNIOSEK : W klasach III najwięcej osób czas wolny spędza grając na komputerze.

10 Ulubiony kolor naszych uczniów:

11 Dyscyplina sportowa oglądana w telewizorze: WNIOSEK :Najchętniej uczniowie gimnazjum oglądają w telewizji transmisje z meczów siatkówki.

12 Liczba rodzeństwa uczniów naszej szkoły: WNIOSEK : Najwięcej uczniów naszej szkoły ma jedną siostrę lub brata.

13 Odległość z domu do szkoły: WNIOSEK : Najwięcej osób z domu do szkoły ma od 0 do 3 km.

14 Zakończenie Prezentacja została wykonana przez trzech fajnych chłopaków Rafała, Krzyśka i Adriana (na zdjęciu od prawej do lewej). Dziękujemy nauczycielowi prowadzącemu projekt to jest P. Katarzyna Klatka. Mamy nadzieję że się podobało!!!!


Pobierz ppt "Nasza szkoła w liczbach projekt realizowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum w Przybówce Szkoła w Przybówce liczy 138 uczniów. W tym 66 dziewczyn oraz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google