Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opracowała Paulina. Zalew Zalew Zemborzycki– zbiornik retencyjny na rzece Bystrzycy, położony w granicach administracyjnych Lublina, w dzielnicy Zemborzyce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opracowała Paulina. Zalew Zalew Zemborzycki– zbiornik retencyjny na rzece Bystrzycy, położony w granicach administracyjnych Lublina, w dzielnicy Zemborzyce."— Zapis prezentacji:

1 Opracowała Paulina

2 Zalew Zalew Zemborzycki– zbiornik retencyjny na rzece Bystrzycy, położony w granicach administracyjnych Lublina, w dzielnicy Zemborzyce. Wykorzystywany głównie do retencji i rekreacji. Zalew został wybudowany w 1974 roku przy udziale prac społecznych mieszkańców Lublina.

3

4

5 Wykorzystane http://pl.wikipedia.org/wiki/Bystrzyca_(dop%C5%82 yw_Wieprza) http://pl.wikipe+dia.org/wiki/Lublin Tło pochodzi z tej strony : http://pl.wikipedia.org/wiki/Zalew_Zemborzycki Tekst pochodzi z tej strony : http://pl.wikipedia.org/wiki/Zalew_Zemborzycki http://mlm.edu.pl/usmieszki-innowacja/


Pobierz ppt "Opracowała Paulina. Zalew Zalew Zemborzycki– zbiornik retencyjny na rzece Bystrzycy, położony w granicach administracyjnych Lublina, w dzielnicy Zemborzyce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google