Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie. Żmigród- gmina miejsko-wiejska Gmina Żmigród to gmina miejsko-wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie. Żmigród- gmina miejsko-wiejska Gmina Żmigród to gmina miejsko-wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie

2 Żmigród- gmina miejsko-wiejska Gmina Żmigród to gmina miejsko-wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie wrocławskim. Siedziba gminy to Żmigród. Według danych z 31 grudnia 2007 gminę zamieszkiwało 15 085 osób.

3 Mapa naszej gminy

4 Trochę o władzy Pierwszym burmistrzem wybranym w roku 1990 przez radę miejską był Eugeniusz Szczekot. W latach 1994-2008 funkcję tę sprawował Zdzisław Średniawski. Aktualnym burmistrzem jest Robert Lewandowski. Został wybrany w wyborach bezpośrednich 2008.

5 Trochę o władzy Posiadamy naszą Młodzieżową Radę

6 Trochę o władzy A oto nasza dorosła rada miasta. Rada Miejska obraduje pod przewodnictwem Jana Czyżowicza.

7 Osiągnięcia Ostatnie 20 lat samorządu to: Nowa obwodnica miasta Nowa obwodnica miasta Oczyszczalnia ścieków Oczyszczalnia ścieków Zwodociągowanie wszystkich wsi Zwodociągowanie wszystkich wsi Odrestaurowany zespół pałacowo parkowy Odrestaurowany zespół pałacowo parkowy Nowy dom kultury Nowy dom kultury Nowe gimnazjum z kompleksem sportowym „Orlik 2012” Nowe gimnazjum z kompleksem sportowym „Orlik 2012” Komisariat policji Komisariat policji Segregacja śmieci przez mieszkańców całej gminy Segregacja śmieci przez mieszkańców całej gminy

8 Osiągnięcia Nowe gimnazjum z kompleksem sportowym „Orlik 2012”

9 Osiągnięcia Oczyszczalnia ścieków

10 Osiągnięcia Odremontowany zespół pałacowo-parkowy

11 Osiągnięcia „Ogródek Jordanowski”

12 Osiągnięcia Kosze na segregację śmieci

13 Osiągnięcia Skrzyżowanie i obwodnica z sygnalizacją świetlną

14 Osiągnięcia Kosze na psie odchody

15 Osiągnięcia Nowy komisariat policji

16 Osiągnięcia Renowacja ZPK

17 Motto

18 W skład zespołu wchodzą: Patryk Andrzejewski kl. IIIG ur.1994r. Piotr Szuba kl. IIIG ur.1994r. Tomasz Gołębiowski kl. IIIG ur.1994r. Koordynator projektu: Elżbieta Kostecka Joanna Ładowska


Pobierz ppt "Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie. Żmigród- gmina miejsko-wiejska Gmina Żmigród to gmina miejsko-wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google