Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej Sukcesy i plany Urzędu Gminy w mojej miejscowości Urząd Gminy Słupca.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej Sukcesy i plany Urzędu Gminy w mojej miejscowości Urząd Gminy Słupca."— Zapis prezentacji:

1 Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej Sukcesy i plany Urzędu Gminy w mojej miejscowości Urząd Gminy Słupca

2 Gmina Słupca jest gminą wiejską. Leży w powiecie słupeckim, w województwie wielkopolskim. Stanowisko wójta pełni Grażyna Teresa Kazuś. Urząd Gminy w Słupcy www.wikipedia.org

3 Gmina Słupca położona jest we wschodniej części woj. wielkopolskiego, w całości w dorzeczu rzeki Warty, w zlewni rzeki Meszny. Powierzchnia gminy wynosi 145 km2. Gmina obejmuje tereny wiejskie otaczające od wschodu, południa i północy miasto Słupcę. Ludność wynosi 9200. Gmina ma charakter rolniczy. GMINA SŁUPCA

4 MŁODOJEWO PARCELE Jest to jedna ze wsi Gminy Słupca. Ma charakter rolniczy, ale zarówno przemysłowy. Znajdują się w niej gospodarstwa rolne, zakłady stolarskie, biuro rachunkowe, oraz firma sprzedająca miał i węgiel oraz gaz. Sołtysem jest Jan Adamczak.

5 DOTYCHCZASOWE ZMAINY Podczas wywiadu rozmawialiśmy z sołtysem wsi Młodojewo Parcele Janem Adamczakiem. Porozmawialiśmy na temat zmian jakie zaszły w ostatnich latach na terenie miejscowości, dzięki działaniu gminy oraz jakie są plany na przyszłość.

6 NOWE DROGI… Pierwszą wskazaną przez sołtysa zmianą były dwa odcinki nowych dróg. Kilka lat temu został położony asfalt na drodze łączącej ulicę Kleczewską z Żelazkowem. W ubiegłym roku powstała droga, która łączy Młodojewo i Różę.

7 OŚWIETLENIE Podczas rozmowy sołtys wspomniał o zamontowanej niedawno lampie, która oświetla zakręt i częściowo skrzyżowanie.

8 PORZĄDEK… W ostatnich miesiącach zostały dostarczone dwa kontenery na śmieci. Dzięki nim mieszkańcom będzie łatwiej utrzymać porządek na terenie miejscowości.

9 PLANY I POTRZEBY NA PRZYSZŁOŚĆ Kiedy rozmawialiśmy z panem Janem oznajmił nam jakie są potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności na przyszłośc. Wskazał m. in.: dalszą rozbudowę dróg

10 naprawę dróg

11 budowę przystanku autobusowego

12 budowę chodnika

13 budowę oczyszczalni ścieków Wszystkie te zmiany wpłyną na modernizację naszej miejscowości oraz ułatwią życie mieszkańcom.

14 Jacek Śniegowski, klasa III C Krzysztof Paszek, klasa III C Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej Opiekun zespołu: Pan Marcin Majdecki majdecki@o2.pl W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej Sukcesy i plany Urzędu Gminy w mojej miejscowości Urząd Gminy Słupca."

Podobne prezentacje


Reklamy Google