Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Gmina Choceń na przestrzeni 20 lat – na podstawie rozmowy z p. Leszkiem Skalskim – dyrektorem Gimnazjum w Choceniu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Gmina Choceń na przestrzeni 20 lat – na podstawie rozmowy z p. Leszkiem Skalskim – dyrektorem Gimnazjum w Choceniu."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Gmina Choceń na przestrzeni 20 lat – na podstawie rozmowy z p. Leszkiem Skalskim – dyrektorem Gimnazjum w Choceniu Gmina Choceń

2 Z p. Leszkiem Skalskim rozmawiały: Paulina Szydłowska i Natalia Rembiasz WYWIAD

3 OŚWIATA Zmiany w Gminie Choceń są widoczne na każdym kroku. Jako człowiek związany z oświatą zacznę od nowych budynków szkół w Choceniu i w Wilkowicach. Sukcesem ostatniego roku jest również sala gimnastyczna oddana do użytku w Choceniu. Warto nadmienić, że niedługo skończy się także budowa hali sportowej w Wilkowicach. Nie tylko budynki szkół są nowe. Wielkim osiągnięciem jest także wyposażenie szkół w nowoczesne pomoce naukowe, sprzyjające podnoszeniu efektów kształcenia. W niewielu szkołach we wszystkich salach lekcyjnych nauczyciele wraz z uczniami mogą korzystać z dostępu do Internetu, komputera, rzutnika i multimedialnych programów, a w Choceniu to jest normą!

4 Nowe budynki szkół Gimnazjum w Choceniu Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

5 Nowe obiekty sportowe Hala sportowa w ChoceniuHala sportowa w Wilkowicach

6 ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Na terenie gminy funkcjonują m.in.: Zakłady Mięsne MAT Sp. z o.o. w Czerniewicach, Zakład Mięsny EMIS Barbara Elsenbahn-Błachuta, Jan Błachuta s.c. w Niemojewie, RENOMA w Choceniu –produkcja mebli, GABI Hurtownia Owoców i Warzyw w Choceniu, ul., Powiatowy Zarząd Dróg w Jarantowicach, Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe WELA- Export, Import Elżbieta Gęsicka w Bodzanówku – hurtownia części samochodowych, "Ciesielski Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe w Śmiłowicach – przerób warzyw i owoców, Jędrzejewski – Seroczyński w Śmiłowicach – hurtowe zaopatrzenie supermarketów w owoce i warzywa Najlon Zakład Tworzyw Sztucznych H. Wojciechowska w Wichrowicach – opakowania z tworzyw sztucznych, Na terenie gminy działa ponadto około 250 podmiotów gospodarczych w bardzo wielu dziedzinach.

7 KANALIZACJA 20 lat temu prawie nigdzie nie było kanalizacji, teraz jest rozprowadzona po większej części gminy. Wodociągi biegną praktycznie wzdłuż każdej pobliskiej trasy, więc każdy mieszkaniec ma do nich dostęp. Warto też zauważyć, że jesteśmy postrzegani, jako gmina bardzo gospodarna i czysta. To opinia nie tylko samych mieszkańców. Wizytujące Gimnazjum Panie z Torunia i Włocławka, były zachwycone porządkiem i czystością, które panują w naszej gminie.

8 NOWE INWESTYCJE drogi, kanalizacje w Jarantowicach i Borzymiu, wodociągi, oczyszczalnia ścieków, Dom Kultury w Choceniu, nowa siedziba Urzędu Gminy w Choceniu, Orlik w Śmiłowicach, sala gimnastyczna w Śmiłowicach, itp..

9 Roksana Krüger III D Klaudia Seklecka III D Paulina Szydłowska III D Ewelina Matusiak III D Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu. Opiekun zespołu : P. Sylwia Pietrzak. W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Gmina Choceń na przestrzeni 20 lat – na podstawie rozmowy z p. Leszkiem Skalskim – dyrektorem Gimnazjum w Choceniu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google