Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pomagać zawsze można. Pomoc w nauce  Pomoc w lekcjach pomaga większości uczniom pomaga w kartkówkach, sprawdzianach, zadaniach, lub testach.  Uczniowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pomagać zawsze można. Pomoc w nauce  Pomoc w lekcjach pomaga większości uczniom pomaga w kartkówkach, sprawdzianach, zadaniach, lub testach.  Uczniowie."— Zapis prezentacji:

1 Pomagać zawsze można

2 Pomoc w nauce  Pomoc w lekcjach pomaga większości uczniom pomaga w kartkówkach, sprawdzianach, zadaniach, lub testach.  Uczniowie wstydzą się przyznać że czegoś nie rozumieją. Każdy ma problemy z nauką z danej dziedziny np.: Matematyki, Fizyki, lub Chemii. Nie możemy ukrywać problemów z nauką, zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony pedagoga, nauczyciela i oczywiście naszych kolegów lub koleżanek

3 Pomoc w nauce  Uczniowie naszej szkoły wstydzą się swojej niewiedzy moim zdaniem człowiek nie jest głupi tylko nie wykorzystuje swojej wiedzy i tylu możliwości od boga. Każdy z nas może pomóc nawet w niewiadomy sposób np.: wytłumaczyć zadanie, pomóc obrobić lekcje.  Nawet tak drobnostka może uszczęśliwić 2 osobę jeżeli chcemy żeby ludzie odwdzięczali nam się dobrem musimy to dobro również podarować

4 Koniec  Jeżeli się czegoś nie wiem trzeba wiedzieć że ma się przyjaciela, który zawsze poda ci pomocną dłoń !!


Pobierz ppt "Pomagać zawsze można. Pomoc w nauce  Pomoc w lekcjach pomaga większości uczniom pomaga w kartkówkach, sprawdzianach, zadaniach, lub testach.  Uczniowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google