Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Empatia oznacza zdolność wczuwania się w niepowtarzalny świat współrozmówcy. Jest jakby psychicznym wejściem do wnętrza drugiego człowiekaEmpatia oznacza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Empatia oznacza zdolność wczuwania się w niepowtarzalny świat współrozmówcy. Jest jakby psychicznym wejściem do wnętrza drugiego człowiekaEmpatia oznacza."— Zapis prezentacji:

1

2 Empatia oznacza zdolność wczuwania się w niepowtarzalny świat współrozmówcy. Jest jakby psychicznym wejściem do wnętrza drugiego człowiekaEmpatia oznacza zdolność wczuwania się w niepowtarzalny świat współrozmówcy. Jest jakby psychicznym wejściem do wnętrza drugiego człowieka

3 Empatia to zdolność wczucia się w to, co dla danej osoby oznacza życie i istnienie, co oznacza radość, ból, przyjaźń, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, kontakt z samym sobą oraz drugim człowiekiem.Empatia to zdolność wczucia się w to, co dla danej osoby oznacza życie i istnienie, co oznacza radość, ból, przyjaźń, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, kontakt z samym sobą oraz drugim człowiekiem.

4 Teraz lepiej jest być obojętnym, bo przecież nie opłaca się pomagać ? Lepiej jest pooglądać jak biją drugiego, pośmiać się z całą "widownią", niż zainterweniować ?

5 PAMIĘTAJ O INNYCH!!!

6 SŁUCHAM ROZUMIEM WIEM CO CZUJESZ

7 PAMIĘTAJ : TRAKTUJ BLIŹNIEGO, JAK SIEBIE SAMEGO!!!

8 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ !!!

9 KONIEC


Pobierz ppt "Empatia oznacza zdolność wczuwania się w niepowtarzalny świat współrozmówcy. Jest jakby psychicznym wejściem do wnętrza drugiego człowiekaEmpatia oznacza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google