Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZaJęCiA dOdAtKoWe cZyLi CoŚ dLa TyCh, KtÓrZy ChCą WiEdZiEć WiĘcEj Autor: Ada Trusiak, 2006.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZaJęCiA dOdAtKoWe cZyLi CoŚ dLa TyCh, KtÓrZy ChCą WiEdZiEć WiĘcEj Autor: Ada Trusiak, 2006."— Zapis prezentacji:

1 ZaJęCiA dOdAtKoWe cZyLi CoŚ dLa TyCh, KtÓrZy ChCą WiEdZiEć WiĘcEj Autor: Ada Trusiak, 2006

2 Kółko matematyczne Tylko dla prawdziwych orłów... W pracowni bucha para od pracy mózgów. Dużym plusem chodzenia na zajęcia jest możliwość podniesienia oceny z matmy o jeden stopień (po napisaniu dobrze testu z kółka).

3 Kółko dziennikarskie Kółko wydaje własną gazetkę Gimm@niak. Zajęcia są dosyć luzackie. Dla ludzióff, którzy chcą w przyszłości być dziennikarzami.

4 Kółko teatralne Dobra zabawa, nie tylko dla wielkich talentów. Zajęcia dzielą się na kilka grup (pantomima, grupa poważna, kabaretowa i bellotto). Kółko zawsze wystawia jakieś krótkie przedstawienia na uroczystości szkolne.

5 Łacina Dla fanów tego pięknego, starożytnego języka... Fajne lekcje, trochę nauki i gramatyki, ale ocenka idzie na świadectwo - można się potem chwalić :)

6 Kółko chemiczne Tajemnicze mikstury, różnorodne zapachy. To wszystko czeka cię na tych zajęciach. Może w końcu odkryjesz, jaka trucizna znajdowała się w jabłku królewny Śnieżki...

7 Reedukacja Dla dyslektyków i dysgrafów. Bardzo miłe zajęcia z bardzo miłą panią pedagog dla umilenia miłego życia.

8 Kółko biologiczne Dla fanów anatomii i uczenia się o pierwotniakach :P. Chodzą na nie głównie osoby zainteresowane olimpiadą biologiczną. Hmm... Może nauczycie się, jak działają wasze szare komórki?

9 Kółko fizyczne Zagorzali fani fizyki łączcie się!!! Dużo obliczeń, przygotowania do olimpiady fizycznej i innych konkursów, od czasu do czasu jakieś doświadczenie. Uwaga!!! Wymaga się dużej pracy szarych komórek...

10 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Zajęcia dla każdego. Można chodzić cały rok (jeśli nie radzisz sobie z matmą) albo co jakiś czas (jak jest jakiś temat którego nie rozumiesz albo nie było cię długo w szkole). Pani zawsze służy pomocą i wytłumaczy ci wszystko czego zapragniesz - oby tylko dotyczyło matmy.

11 Dzięki, że wytrwaliście do końca prezentacji ;) A jak ktoś nie wytrwał, to rzucam na niego śmiertelną klątwę...:P


Pobierz ppt "ZaJęCiA dOdAtKoWe cZyLi CoŚ dLa TyCh, KtÓrZy ChCą WiEdZiEć WiĘcEj Autor: Ada Trusiak, 2006."

Podobne prezentacje


Reklamy Google