Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kobiece piersi pozwalają żyć mężczyznom dłużej... Do tego wniosku doszli dwaj niemiecy uczeni poprzez swoje badania naukowe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kobiece piersi pozwalają żyć mężczyznom dłużej... Do tego wniosku doszli dwaj niemiecy uczeni poprzez swoje badania naukowe."— Zapis prezentacji:

1

2 Kobiece piersi pozwalają żyć mężczyznom dłużej... Do tego wniosku doszli dwaj niemiecy uczeni poprzez swoje badania naukowe.

3 Zauważyli, że oglądanie kobiecych piersi przez 10 min. jest porównywalne z 30min intensywnych ćwiczeń na siłowni.

4 Badania przeprowadzono przez 5 lat na grupie 200 ochotników. Pokazały one, że grupa mężczyzn, która entuzjastycznie oglądała kobiece piersi nie cierpiała na choroby, które dotknęły grupę panów nie wystawianych na tę próbę.

5 Dr. Karen Weatherby, który prowadził badania opisuje wyniki nastepująco:

6 “Patrzenie na kobiece piersi ok. 10min każdego dnia jest porównywalne z półgodzinnym aerobikiem. Podniecenie seksualne u mężczyzn powoduje u nich przyspieszenie cyrkulacji krwi”

7 “Wierzymy, że ta dzienna dawka może przedłużyć życie mężczyzny nawet o 5 lat."

8 Każda teza musi mieć stojące za nią fakty... To nie oznacza, że mężczyzni są nadpobudliwi. Oni po prostu martwią się o swój układ krwionośny!

9 Co powiecie na rozpoczęcie swojej dziennej dawki???

10

11

12

13

14

15 Bądź zdrów! Podziel się ze swoimi przyjaciółmi i myśl o swoim zdrowiu!


Pobierz ppt "Kobiece piersi pozwalają żyć mężczyznom dłużej... Do tego wniosku doszli dwaj niemiecy uczeni poprzez swoje badania naukowe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google