Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wpływ papierosów na układ oddechowy człowieka Autor: Kamil Rudnicki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wpływ papierosów na układ oddechowy człowieka Autor: Kamil Rudnicki."— Zapis prezentacji:

1 Wpływ papierosów na układ oddechowy człowieka Autor: Kamil Rudnicki

2 Menu Płuca Zagrożenia Jak pracowaliśmy Choroby

3 Płuca Palenie papierosów ma zły wpływ na płuca człowieka. Po długim okresie ciągłego palenia płuca człowieka wyglądają tak jak obok na zdjęciu. Palenie papierosów ma zły wpływ na płuca człowieka. Po długim okresie ciągłego palenia płuca człowieka wyglądają tak jak obok na zdjęciu.

4 Zagrożenia Jednym zagrożeniem palenia papierosów jest to że papieros skraca życie człowieka co powoduje że człowiek szybciej się starzeje. Palenie zwiększa ryzyko zawału serca. Jednym zagrożeniem palenia papierosów jest to że papieros skraca życie człowieka co powoduje że człowiek szybciej się starzeje. Palenie zwiększa ryzyko zawału serca.

5 Choroby Rak jest to najczęstsza choroba wywołana przez palenie papierosów. Po paleniu w starszym wieku morze wystąpić choroba astmy która wywołuje duszności. Rak jest to najczęstsza choroba wywołana przez palenie papierosów. Po paleniu w starszym wieku morze wystąpić choroba astmy która wywołuje duszności.

6 Jak pracowaliśmy Nasza grupa dobrze się rozumie i dobrze nam się pracuje. Każdy z naszej grupy miał przeznaczone jakieś zadanie. W naszej grópie Nasza grupa dobrze się rozumie i dobrze nam się pracuje. Każdy z naszej grupy miał przeznaczone jakieś zadanie. W naszej grópie


Pobierz ppt "Wpływ papierosów na układ oddechowy człowieka Autor: Kamil Rudnicki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google