Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOBIETA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOBIETA."— Zapis prezentacji:

1 KOBIETA

2 Kiedy Pan Bóg stworzył kobietę, pojawił się anioł i spytał:
- Czemu tyle czasu Ci to zajęło, Panie? Pan mu odpowiedział: - Widziałeś zamówienie? - … - Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastikowa, ma dwieście ruchomych części, działa na kawie i niewielkiej ilości jedzenia, ma łono, w którym się mieści dwoje dzieci naraz, ma taki pocałunek, który leczy każdą rzecz – od otartego kolana do złamanego serca.

3 Anioł starał się powstrzymać Boga: - To jest za dużo pracy na
jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra. Nie mogę - powiedział Bóg. - Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskie memu sercu. Czy będzie myśleć? - spytał anioł Pan Bóg odpowiedział: nie tylko będzie myśleć, ale rozumować i negocjować.

4 Anioł zauważył coś, zbliżył się i dotknął policzka kobiety
Anioł zauważył coś, zbliżył się i dotknął policzka kobiety. - Wydaje się, że ten model ma skazę. Powiedziałem Ci Panie, że starałeś się dać za wiele rzeczy. To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan Bóg - to jest łza. A po co są łzy? - zapytał anioł. Pan Bóg powiedział: - Łza to jest forma, którą ona wyraża swoją radość, wstyd, rozczarowanie, samotność, ból i dumę.

5 Anioł był pod wrażeniem: - Jesteś Panie geniuszem, pomyślałeś o wszystkim,
to prawda, że kobiety są zdumiewające!

6 Kobiety mają siłę, która zdumiewa mężczyzn. Mają dzieci,
przezwyciężają trudnności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się kiedy chcą krzyczeć, śpiewają kiedy chcą płakać, płaczą kiedy są szczęśliwe i śmieją się kiedy są zdenerwowane.

7 Walczą o to w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie
zgadzają się na "nie" jako odpowiedź, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo i cieszą się kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy.

8 Łamie się im serce, kiedy umiera przyjaciel, cierpią, kiedy tracą
członka rodziny, ale są silne kiedy nie ma skąd wziąć siły. Wiedzą, że przytulenie i pocałunek może uzdrowić zranione serce.

9 Kobiety są różnych wielkości, kolorów i kształtów. Prowadzą,
latają, chodzą lub wysyłają e, żeby powiedzieć ci, że cię kochają. Serce kobiety jest tym co powoduje, że świat się kręci. Przynoszą radość i nadzieję, współczucie i ideały. Kobiety mają wiele do powiedzenia i do dania. Tak - kobiety są zdumiewające!

10 Ślij to - mój Aniele - do kobiet... by zwiększyć ich samoocenę i piękno!
Ślij to do mężczyzn... by umieli szanować, doceniać, rozumieć i kochać kobietę, kiedy ta „zapuka do ich drzwi”. I żeby nie pozwolili jej odejść… I jeszcze…

11 … i jeszcze do tego, gdy ta kobieta ma mężczyznę, i kocha go, to nie potrzeba jej więcej nic… tego mężczyznę, którego Pan Bóg stworzył na początku: niedoskonałego, brzydkiego, nie za dobrego, niegrzecznego, który sam nie mógłby zrobić do końca nic bez kobiety… … a ona bez niego. … i bez niego owa piękna kobieta jest jak piękny samochód bez kierowcy.


Pobierz ppt "KOBIETA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google