Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zainwestuj i zarabiaj podwójnie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zainwestuj i zarabiaj podwójnie"— Zapis prezentacji:

1 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową

2 Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości turystycznych
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości turystycznych w polskich regionach i miejscowościach wypoczynkowych Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

3 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Inwestor Kołobrzeska spółka inwestycyjno-deweloperska i hotelarska Pierwszy deweloper w Polsce oferujący apartamenty w hotelach typu condo Koncentracja na najpiękniejszych polskich miejscowościach wypoczynkowych Core product to pionierskie w skali kraju apartamenty na sprzedaż z gwarancją zysku dla Kupującego Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

4 Opis i segmentacja rynku
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Opis i segmentacja rynku Rynek nieruchomości turystycznych w polskich regionach i miejscowościach wypoczynkowych rozumiany jako rynek apartamentów tzw. second home tylko w regionach i miejscowościach wypoczynkowych, a nie szerzej np. turystycznych jak Kraków Zdefiniowany rynek nieruchomości turystycznych jest lokalny od strony podażowej, a krajowy od strony popytowej – inaczej niż typowe rynki nieruchomości Zdefiniowany rynek to nieruchomości powiązane z turystyką, a nawet produktami finansowymi Segmentacja zdefiniowany rynku sensu stricto przedstawia się następująco: Mieszkania / Apartamenty Apartamenty z lub bez usług Apartamenty / Mieszkania z system zarządzania wynajmem lub bez Aparthotele z system zarządzania Condo hotele z gwarantowanym czynszem / udziałem w przychodach Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

5 Opis i segmentacja rynku – cd.
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Opis i segmentacja rynku – cd. Zdefiniowany rynek w ujęciu geograficznym obejmuje takie regiony jak: Pomorze - Zachodnie, Środkowe i Wschodnie Góry – Tatry i Sudety Mazury Bieszczady Segmentacja tego rynku w ujęciu geograficznym ze względu na atrakcyjność turystyczną to: Regiony i miejscowości uzdrowiskowo-wypoczynkowe (infrastruktura i renoma uzdrowiskowa) z dużą ilością kuracjuszy np. niemieckich poza sezonem oraz turystami głównie w sezonie i w weekendy – np. Kołobrzeg, Świnoujście, Świeradów-Zdrój, Kudowa-Zdrój Regiony i miejscowości wypoczynkowo-sportowe (infrastruktura i renoma lifestylowo-wypoczynkowa i sportowa) z turystami głównie w sezonie (w zależności od atrakcyjności regionu i miejscowości sezon jest dłuższy lub krótszy, a poza sezonem jest więcej lub mniej Gości) i weekendy – np. Sopot, Zakopane, Szklarska Poręba, Zieleniec, Karpacz, Mikołajki Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

6 Udzielone noclegi w turystycznych obiektach zbiorowego zakwaterowania
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Udzielone noclegi w turystycznych obiektach zbiorowego zakwaterowania w latach 1980 – 2009 w tys. Główny Urząd Statystyczny – Turystyka w 2009 roku. Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

7 Czynniki rozwoju rynku nieruchomości turystycznych:
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Czynniki rozwoju rynku nieruchomości turystycznych: Ponad 300 tys. z wolnymi środkami rzędu zł – szacunkowe dane banków Ponad 100 tys. zarabiających powyżej zł miesięcznie Wieloletnia tendencja wzrostowa udzielonych noclegów w turystycznych obiektach zbiorowego zakwaterowania Wzrost gotowości do nabywania dóbr luksusowych Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

8 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Pomorze – charakterystyka rynku nieruchomości turystycznych średnie nasycenie rynku (za wyjątkiem Kołobrzegu, Sopotu i Półwyspu Helskiego) bardzo mała ilość wolnych terenów w atrakcyjnych lokalizacjach pod duże inwestycje (wyjątek, np. Hel – tereny powojskowe) ilościowa przewaga małych inwestycji przy obecności kilku przedsięwzięć dochodzących do przeszło 200 apartamentów głównie małe firmy deweloperskie stawiające pierwsze kroki w tym segmencie rynku podwyższony standard wykończenia w dużych inwestycjach i przeciętny w małych jedynie duże inwestycje oferują systemy zarządzania wynajmem Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

9 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Tatry duże nasycenie rynku bardzo mała ilość wolnych terenów w atrakcyjnych lokalizacjach przewaga małych inwestycji - średnio 30 apartamentów w inwestycji głównie małe firmy deweloperskie stawiające pierwsze kroki w tym sektorze rynku podwyższony standard wykończenia brak jakichkolwiek systemów zarządzania wynajmem wysoka średnia cena m kw zł Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

10 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Bieszczady Duża atrakcyjność turystyczna ze względu na walory natury, ale z powodu braku infrastruktury kulinarno-wypoczynkowej i kulturalnej atrakcyjność dla ograniczonego zakresu konsumentów Bardzo duża ilość wielkopowierzchniowych green fields (nawet z własnymi jeziorami i górami) w atrakcyjnych lokalizacjach Nieliczne inwestycje typowo mieszkaniowych przeznaczonych dla lokalnych mieszkańców w niskiej cenie zł za m kw. lub relatywnie drogie domy powyżej 1 mln zł Brak obiektów apartamentowych i turystycznych o wysokim standardzie – np. brak hoteli 4- i 5-gwiazdkowych i ogólnie mała baza turystycznego zakwaterowanie Brak znaczących deweloperów Brak infrastruktury drogowej, ale lotnisko w Rzeszowie Duże bezrobocie i niskie PKB w stosunku do reszty kraju Potencjał oceniamy w perspektywie 10 lat Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

11 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Korzyści FINANSOWE Gwarantowany stały miesięczny czynsz Przykładowa roczna stopa zwrotu 6,65%! Każdy ma możliwość odliczenia 22% VAT Potencjał wzrostu wartości nieruchomości TURYSTYCZNE Wakacje we własnym apartamencie Standard i usługi luksusowego hotelu Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

12 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Jak to działa? Wypracowaliśmy unikalny system condo hotelu z opcją timesharing krok – zakup apartamentu krok – wynajem apartamentu naszej firmie operatorskiej: gwarantowany stały miesięczny czynsz możliwość korzystania z apartamentu na własne potrzeby w ramach timesharing Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

13 Ultra Marine*****+ w Kołobrzegu
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Ultra Marine*****+ w Kołobrzegu Nowa Inwestycja Więcej niż 5 gwiazdek z widokiem na morze Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

14 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Unikalna inwestycja Rentowność 6,65% Apartament 20 Powierzchnia 29,17 m2 Kondygnacja II Strona wschodnia Standard Widok na morze przez przeszkloną ścianę Cena netto zł, zł/m2 Cena brutto* zł, zł/m2 * Każdy ma możliwość odliczenia VAT Gwarantowany czynsz najmu zł Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

15 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Unikalna inwestycja Rentowność 6,65% Apartament 20 Kredytowanie i efektywność Kwota kredytu zł Marża banku 2,50 % Miesięczna rata zł* Gwarantowany czynsz najmu zł założenia na dzień przyjęte do wyliczenia: MultiBank: oprocentowanie 2,50% + EURIIBOR 3M, okres kredytowania 30 lat Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

16 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Inwestycje w Ustroniu Morskim i pierwsza w górach – Szklarska Poręba! Nowe Inwestycje Rozpoczęcie sprzedaży – II kw roku Otwarcie – I kw. 2013 Rozpoczęcie sprzedaży - wrzesień 2010 roku Otwarcie – IV kw. 2012 Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

17 Zainwestuj i zarabiaj podwójnie
Zainwestuj i zarabiaj podwójnie! Luksusowe apartamenty turystyczne z opcją hotelową Piotr Błaszkiewicz Dyrektor Biuro w Warszawie: ul. Marszałkowska 72 (Kamienica Taubenhausa z 1898 r.) Warszawa kom: Copyright © Zdrojowa Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.


Pobierz ppt "Zainwestuj i zarabiaj podwójnie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google