Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klub „Lech” Wywiad Z panem Tomaszem Andrzejewskim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klub „Lech” Wywiad Z panem Tomaszem Andrzejewskim."— Zapis prezentacji:

1 Klub „Lech” Wywiad Z panem Tomaszem Andrzejewskim.

2 Pan Tomasz Andrzejewski

3 Ilu jest członków w klubie LECH ? Aktualnie czynnych członków jest około 70 – ciu, dokładną listę ma kolega Skarbnik. Aktualnie czynnych członków jest około 70 – ciu, dokładną listę ma kolega Skarbnik.

4 Czym zajmuje się Pan w klubie ? Nasz Klub jest stowarzyszeniem zarejestrowanym w Krajowy Rejestrze Sądowym – sądzie. Jako organizacja zarejestrowana w sądzie musi posiadać swoje struktury – Zarząd, w jego skład wchodzi 6 osób, są Prezes, 2 zastępców, Skarbnik, Członek Zarządu oraz funkcja którą sprawuję już drugą kadencję Sekretarza. Odpowiadam za kontakty z władzami samorządowymi, Burmistrzem Opalenicy, Starostom Nowotomyskim, przygotowuję zebrania członków klubu, korespondencję z innymi instytucjami. Nasz Klub jest stowarzyszeniem zarejestrowanym w Krajowy Rejestrze Sądowym – sądzie. Jako organizacja zarejestrowana w sądzie musi posiadać swoje struktury – Zarząd, w jego skład wchodzi 6 osób, są Prezes, 2 zastępców, Skarbnik, Członek Zarządu oraz funkcja którą sprawuję już drugą kadencję Sekretarza. Odpowiadam za kontakty z władzami samorządowymi, Burmistrzem Opalenicy, Starostom Nowotomyskim, przygotowuję zebrania członków klubu, korespondencję z innymi instytucjami.

5 Gdzie jeździcie na wycieczki? Wyjazdy są dłuższe, gdy nie ma czasu a pogoda sprzyja są to przejażdżki nawet tylko kilkunasto kilometrowe. Ostatnio w majowy weekend kilku kolegów pojechało w Bieszczady, w czerwcu następna grupa wybiera się zobaczyć fiordy Norwegii. W Poprzednim roku klubowicze byli w Danii i Czechach z takich dalszych wyjazdów. Ponadto jeździmy na imprezy i zloty motocyklowe organizowane przez inne kluby – są to trasy od kilkudziesięciu do kilkuset kilometrów oraz zobaczyć ciekawe miejsca w kraju, jeżdżenie motocyklem to wspaniała forma turystyki i krajoznawstwa. Wyjazdy są dłuższe, gdy nie ma czasu a pogoda sprzyja są to przejażdżki nawet tylko kilkunasto kilometrowe. Ostatnio w majowy weekend kilku kolegów pojechało w Bieszczady, w czerwcu następna grupa wybiera się zobaczyć fiordy Norwegii. W Poprzednim roku klubowicze byli w Danii i Czechach z takich dalszych wyjazdów. Ponadto jeździmy na imprezy i zloty motocyklowe organizowane przez inne kluby – są to trasy od kilkudziesięciu do kilkuset kilometrów oraz zobaczyć ciekawe miejsca w kraju, jeżdżenie motocyklem to wspaniała forma turystyki i krajoznawstwa.

6 Ile jest dziewczyn ? Oficjalnie w Klubie jest jedna dziewczyna, ale nasze żony i narzeczone aktywnie wspierają nas w klubowej działalności, często spotykamy się razem przy różnych okazjach i wyjazdach. Oficjalnie w Klubie jest jedna dziewczyna, ale nasze żony i narzeczone aktywnie wspierają nas w klubowej działalności, często spotykamy się razem przy różnych okazjach i wyjazdach.

7 Czy zdobyliście jakieś puchary ? Klub nie działa w sferze sportowej, ale są w Klubie koledzy którzy np. jeżdżą w rajdach enduro (terenowych) i zajmują tam punktowane miejsca. Klub nie działa w sferze sportowej, ale są w Klubie koledzy którzy np. jeżdżą w rajdach enduro (terenowych) i zajmują tam punktowane miejsca. Sukcesem Klubu i Władz Samorządowych Opalenicy jest otrzymanie w tym roku Kryształowego HITa Regionu za promowanie i popularyzację wiedzy o Motocyklu LECH. Sukcesem Klubu i Władz Samorządowych Opalenicy jest otrzymanie w tym roku Kryształowego HITa Regionu za promowanie i popularyzację wiedzy o Motocyklu LECH.

8 Ile lat jest Pan w Klubie ? W Klubie jestem od samego początku jego oficjalnego istnienia, a więc listopada 2007 roku, wtedy to odbyło się pierwsze, założycielskie zebranie, które powołało do życia STOWARZYSZENE LECH 1929 OPALENICA – KLUB MOTOCYKLOWY. Byłem pomysłodawcą i założycielem Klubu. W Klubie jestem od samego początku jego oficjalnego istnienia, a więc listopada 2007 roku, wtedy to odbyło się pierwsze, założycielskie zebranie, które powołało do życia STOWARZYSZENE LECH 1929 OPALENICA – KLUB MOTOCYKLOWY. Byłem pomysłodawcą i założycielem Klubu.

9 Gdzie najdalej byliście za granicą ? Jak już mówiłem wcześniej w poprzednim roku kilku kolegów było w Danii i chyba była do tej pory najdalsza zagraniczna podróż. Zobaczymy ile kilometrów w tym roku przejadą koledzy jadący do Norwegii. Jak już mówiłem wcześniej w poprzednim roku kilku kolegów było w Danii i chyba była do tej pory najdalsza zagraniczna podróż. Zobaczymy ile kilometrów w tym roku przejadą koledzy jadący do Norwegii.

10 Jak nazywa się Pana motocykl i ile ma lat ? Jeżdżę motocyklem marki SUZUKI GSX 750 INAZUMA rocznik 1998, jest to klasyczny motocykl tzw. nakedbike, czyli motocykl, który nie jest zabudowany owiewkami gdzie widoczna jest rama, silnik i inne elementy konstrukcyjne. Jeżdżę motocyklem marki SUZUKI GSX 750 INAZUMA rocznik 1998, jest to klasyczny motocykl tzw. nakedbike, czyli motocykl, który nie jest zabudowany owiewkami gdzie widoczna jest rama, silnik i inne elementy konstrukcyjne.

11 Co czuje się gdy jedzie się motocyklem ? Jest to jakaś forma swobody, niektórzy mówią o wolności, z pewnością przyjemność i forma relaksu. Ostatnio także poczucie, że stan naszych dróg jest coraz gorszy i należy bardziej uważać prowadząc motocykl. Jest to jakaś forma swobody, niektórzy mówią o wolności, z pewnością przyjemność i forma relaksu. Ostatnio także poczucie, że stan naszych dróg jest coraz gorszy i należy bardziej uważać prowadząc motocykl.

12 Czy lubi Pan bardziej jeździć motocyklem czy samochodem ? Tych dwóch sytuacji nie da się porównać, jak jest ładna pogoda to z całą pewnością jazda motorem sprawia więcej przyjemności, motocykl bardziej kojarzy się przynajmniej dla mnie z wolnym dniem, sposobem na spędzenie wolnego czasu i relaksem, nie dojeżdżam nim na co dzień do pracy. Więc jazda motocyklem jest ciekawsza, samochód szybciej się nudzi. Tych dwóch sytuacji nie da się porównać, jak jest ładna pogoda to z całą pewnością jazda motorem sprawia więcej przyjemności, motocykl bardziej kojarzy się przynajmniej dla mnie z wolnym dniem, sposobem na spędzenie wolnego czasu i relaksem, nie dojeżdżam nim na co dzień do pracy. Więc jazda motocyklem jest ciekawsza, samochód szybciej się nudzi.

13 Wykonała: Paulina Kaczmarek klasa 3c


Pobierz ppt "Klub „Lech” Wywiad Z panem Tomaszem Andrzejewskim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google