Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SkanDok Program konwertujący dokumenty papierowe do postaci cyfrowej. Zadaniem programu jest tworzenie elektronicznych akt EPU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SkanDok Program konwertujący dokumenty papierowe do postaci cyfrowej. Zadaniem programu jest tworzenie elektronicznych akt EPU."— Zapis prezentacji:

1 SkanDok Program konwertujący dokumenty papierowe do postaci cyfrowej. Zadaniem programu jest tworzenie elektronicznych akt EPU.

2 Sposób działania ETAP I Rozpoznawanie rodzaju dokumentów na podstawie alfanumerycznych kodów kreskowych typu 128. ETAP II Podział dokumentów na dwie grupy: DORĘCZENIA oraz PISMA.

3 DORĘCZENIA automatycznie wiązane z właściwymi sygnaturami w programie Backoffice, po wcześniejszym nadaniu im przez Pracownika rodzaju oraz daty doręczenia. PISMA ręcznie dekretowane przez Pracownika w dalszym etapie.

4 PISMA dzielą się m.in. na sprzeciwy i zażalenia, notatki oraz pisma urzędowe, dowody wpłat z Oddziału Finansowego, reklamacje pocztowe

5 Dane 2010 – 2015 – 13.351.834 zdigitalizowanych dokumentów

6


Pobierz ppt "SkanDok Program konwertujący dokumenty papierowe do postaci cyfrowej. Zadaniem programu jest tworzenie elektronicznych akt EPU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google