Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„STOP NAŁOGOM”. Rodzaje nałogów przedstawionych w tej prezentacji ALKOHOLOWYNARKOTYKOWYPAPIEROSOWY NAŁÓG.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„STOP NAŁOGOM”. Rodzaje nałogów przedstawionych w tej prezentacji ALKOHOLOWYNARKOTYKOWYPAPIEROSOWY NAŁÓG."— Zapis prezentacji:

1 „STOP NAŁOGOM”

2 Rodzaje nałogów przedstawionych w tej prezentacji ALKOHOLOWYNARKOTYKOWYPAPIEROSOWY NAŁÓG

3 Pierwszym omawianym nałogiem jest alkoholizm  Alkoholizm jest jednym z najgorszych nałogów.  Przeważnie ofiarami alkoholizmu są niewinni ludzie, którzy giną w wypadkach.  Według statystyk rocznie ginie około 5 tys. Ludzi, a rannych zostaje ponad 60 tys. CZAS TO ZMIENIĆ!!!

4 Nałóg narkotykowy Są różne rodzaje narkotyków takie jak np: amfetaminaopiatykokainamarihuana exstasy inhalanty leki grzyby

5 Statystyki narkomanów Wykres przedstawia w jakim wieku ludzie najczęściej sięgają po narkotyki, i po jakie ilości. Wykres przedstawia w jakim wieku ludzie najczęściej sięgają po narkotyki, i po jakie ilości. Wiek Na szczęście liczby narkomanów maleją z roku na rok, ale wciąż jest ich dużo. Pomóżmy im !!!

6 Nałóg papierosowy  Według statystyk połowa polaków jest uzależniona od papierosów.  Niestety liczba ta nie zmniejsza się. Wynika to z tego, że dzieci palących rodziców uczą się tego od nich.

7 A oto co papierosy robią z naszymi płucami. Czy ty też chcesz mieć takie płuca ?

8 Jeśli sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże. Zastanawiacie się na pewno dlaczego wybrałem akurat te nałogi. Otóż dlatego, że prowadzą one do kalectwa lub do śmierci.

9 Prezętację przygotował: PIOTR CURZYDŁO Wszelkie źródła zostały zaczerpane z różnych stron internetowych. Wszystkie prawa zastrzeżone. Nielegalne kopiowanie i rozprowadzanie grozi karą śmierci ;]


Pobierz ppt "„STOP NAŁOGOM”. Rodzaje nałogów przedstawionych w tej prezentacji ALKOHOLOWYNARKOTYKOWYPAPIEROSOWY NAŁÓG."

Podobne prezentacje


Reklamy Google