Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zasady i styl nastolatków

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zasady i styl nastolatków"— Zapis prezentacji:

1 Zasady i styl nastolatków

2 Spis treści Sposób ubierania Zainteresowania Uzależnienia
Rzeczy znienawidzone

3 Sposób ubierania Większość nastolatków ubiera się w sposób podobny. U chłopaków są to zazwyczaj jeansy, mało oryginalny dres lub bluza ciemnego koloru. Dziewczyny ubierają się trochę bardziej różnorodnie lecz również według kanonu. Zazwyczaj ubierają się one w obcisłe spodnie i kolorowe bluzki.

4 Zainteresowania Większość nastolatków interesuje się sportem, modą a także różnorodnymi nowoczesnymi technologiami. Sporty, które lubi młodzież to przede wszystkim piłka nożna i koszykówka ale także siatkówka i badminton (szczególnie wśród dziewczyn).

5 Uzależnienia Jednym z najgroźniejszych uzależnień czyhających na młodzież to uzależnienie od Internetu. Rekordziści spędzają w Internecie ok. 9 godzin, a w weekendu nawet dłużej. Innym niebezpiecznym uzależnieniem jest alkohol i papierosy, po które młodzież sięga coraz częściej. Do typowo dziewczęcych uzależnień należą uzależnienie od odchudzania i od makijażu.

6 Rzeczy znienawidzone przez młodzież
Ludzie młodzi przede wszystkim nie lubią tego, że czegoś się od nich oczekuje. Wolą jeśli sami zadecydują co chcą robić i przez jaki okres czasu. Nie lubią także ciągłego nadzoru nad sobą z tego powody, że większość młodzieży wie co powinna robić i umieją sobie poradzić bez niczyjej pomocy.

7 Koniec D.C kl. 2b


Pobierz ppt "Zasady i styl nastolatków"

Podobne prezentacje


Reklamy Google