Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kochaj barwy biało-czerwone - symbolem polskości są one.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kochaj barwy biało-czerwone - symbolem polskości są one."— Zapis prezentacji:

1 Kochaj barwy biało-czerwone - symbolem polskości są one.

2 Na szkolnych korytarzach i w klasach symbole polskości można liczyć w masach. W biel i czerwień szkoła się ubiera - aż oczom straszno od wesela.

3 Na lekcjach o polskości rozmawiamy, gazetki patriotyczne w klasach umieszczamy. Symbole narodowe od przedszkola znamy, w gimnazjum przy nich trwamy.

4 Nasze ręce biało-czerwone we flagę państwową ułożone.

5 Poloneza kroki znamy z tradycją w przyszłość podążamy. Szkolne uroczystości patriotyczne przygotowujemy, wiersze o symbolach narodowych piszemy, piosenki o fladze śpiewamy, Polakami się nazywamy. Słodkie serca biało-czerwone wypiekamy, bo naszą ojczyznę szanujemy i kochamy. Gości i społeczność szkolną nimi częstujemy, tradycję polskiej gościnności zachowujemy.

6 O naszą „Zieloną Polskę” od lat dbamy, dziś biało-czerwonym kwieciem ją ozdabiamy. Mieszko I przez chrzest dał Polsce początki, my dąb Jego imienia posadziliśmy dla 1050. rocznicy chrztu pamiątki. więcej zdjęć : https://zsbocki.edupage.org/album/?#gallery/170https://zsbocki.edupage.org/album/?#gallery/170 https://zsbocki.edupage.org/album/?#gallery/169 Polonez w wykonaniu gimnazjalistów: https://youtu.be/XIJ1DYTyZfc https://youtu.be/XIJ1DYTyZfc


Pobierz ppt "Kochaj barwy biało-czerwone - symbolem polskości są one."

Podobne prezentacje


Reklamy Google