Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOŁA PODSTAWOWA ZESPOŁU SZKÓŁ im. HENRYKA SIENKIEWICZA w GRABOWCU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOŁA PODSTAWOWA ZESPOŁU SZKÓŁ im. HENRYKA SIENKIEWICZA w GRABOWCU."— Zapis prezentacji:

1 SZKOŁA PODSTAWOWA ZESPOŁU SZKÓŁ im. HENRYKA SIENKIEWICZA w GRABOWCU

2 TO JEST BUDYNEK NASZEJ SZKOŁY

3 ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH Ślubuję być dobrym Polakiem. Dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się tego, co dobre i piękne. Będę szanował swoich nauczycieli,będę starał się być dobrym kolegą. Swoim zachowaniem będę sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Będę starał się być coraz lepszym. Będę kochał swoją Ojczyznę.

4 W wodzie czujemy się jak ryby Kilka razy w tygodniu jeździliśmy na basen w Zamościu. Po 20 godzinach spotkań na pływalni zdobyliśmy umiejętność pływania. Teraz już nie boimy się wody.

5 Unia Europejska bez tajemnic O Unii Europejskiej wiemy wszystko, dzięki działającym w naszej szkole klubom europejskim: Euroludki (dla uczniów klas I – III) Eurolandia (dla uczniów klas IV – VI)

6 DZIEŃ KULTURY FRANCUSKIEJ Stało się już tradycją, że przyjmujemy w szkole gości z Francji.

7 ...komputer i książka to nasze narzędzia...

8 Ju ż od najmłodszych klas lubimy zaj ę cia w pracowni komputerowej

9 ZAJĘCIA INTEGRACYJNE Dzieci z rodzin najuboższych chętnie uczestniczą w zajęciach integracyjnych. Sponsorzy organizują dla nich ognisko z pieczeniem kiełbasek i zabawy.

10 Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami zorganizowali Święto Szkoły. Były zabawy, zwiedzanie szkoły a co najważniejsze to zaprezentowanie przez uczniów własnych osiągnięć.

11 Nasza szkoła otrzymała certyfikat: Nasza szkoła otrzymała certyfikat: Intensywnie pracowaliśmy, aby udowodnić, że jesteśmy szkołą z klasą.


Pobierz ppt "SZKOŁA PODSTAWOWA ZESPOŁU SZKÓŁ im. HENRYKA SIENKIEWICZA w GRABOWCU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google