Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

P RZYJAŹNIE Z PRZEDSZKOLA DO SZKOŁY. Z przedszkola jedynki do szkoły jedynki id ą chłopcy i dziewczynki Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Przedszkole.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "P RZYJAŹNIE Z PRZEDSZKOLA DO SZKOŁY. Z przedszkola jedynki do szkoły jedynki id ą chłopcy i dziewczynki Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Przedszkole."— Zapis prezentacji:

1 P RZYJAŹNIE Z PRZEDSZKOLA DO SZKOŁY

2 Z przedszkola jedynki do szkoły jedynki id ą chłopcy i dziewczynki Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie współprac a Współpracujemy, aby przejście z przedszkola do szkoły było dla dzieci przyjazne!

3 W SPÓLNE LEKCJE, WARSZTATY I ZABAWY … Wspólne zajęcia warsztatowe w Szkole Podstawowej nr 1 w Olsztynie. Podczas prezentacji multimedialnej dzieci 5-letnie i 6-letnie poznały kolory podstawowe i pochodne, określały, które barwy są ciepłe i zimne. Malowały przy sztalugach w zespołach,,Jesienne pejzaże.

4

5

6

7

8

9

10

11 Jesienne zajęcia plastyczne w Szkole Podstawowej nr 1 w Olsztynie. Dzieci uczestniczyły w multimedialnej prezentacji Kolory jesieni, a następnie razem z dziećmi z klasy drugiej wykonały pracę plastyczną Kolorowy dywan - odbijały liście na kartkach za pomocą kredek.

12

13

14

15

16 Dzieci z klasy 0 w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Olsztynie. Sześciolatki wystawiły przedstawienie,,Jabłoneczka dla dzieci z naszego przedszkola oraz dla zaproszonych gości z zerówki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Olsztynie. Po przedstawieniu odbyły się wspólne zajęcia,,Drzewa owocowe w czterech porach roku. Dzieci na podstawie plansz i własnych doświadczeń określały cechy wyglądu drzew w kolejnych porach roku, dostrzegały zmiany. Utrwalały znajomość pór roku i ich kolejność. Określały prawdziwość zdań podczas quizu. Wykonały prace plastyczne w zespołach techniką kolażu. Wspólnie wesoło się bawiły podczas zabaw ruchowych i muzyczno – ruchowych.

17

18

19

20

21

22 Zabawy Mikołajkowe i warsztaty Świąteczne w Szkole Podstawowej nr 1 w Olsztynie. Sześciolatki i pięciolatki z naszego przedszkola zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 1 na warsztaty świąteczne. Wspólnie się bawiły podczas zabaw i tańców, ozdabiały obrazki, śpiewały piosenki o tematyce świątecznej i zimowej.

23

24

25

26

27

28 Mamy 6 lat, chcemy iść do szkoły! Mamy 7 lat, idziemy razem do szkoły!

29 Żegnaj przedszkole witaj szkoło!


Pobierz ppt "P RZYJAŹNIE Z PRZEDSZKOLA DO SZKOŁY. Z przedszkola jedynki do szkoły jedynki id ą chłopcy i dziewczynki Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Przedszkole."

Podobne prezentacje


Reklamy Google