Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach

2

3

4

5 Szkoła kształci w zakresie podstaw projektowania architektury krajobrazu, projektowania ogrodów przydomowych, zieleni miejskiej, urządzania i konserwacji terenów zieleni, wykonywania rysunków odręcznych i architektonicznych, miernictwa i geodezji, produkcji roślin ozdobnych oraz kosztorysowania wykonanych projektów

6

7

8 Szkoła kształci w zakresie anatomii i fizjologii zwierząt, chorób i leczenia zwierząt, produkcji zwierzęcej, oceny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, analityki weterynaryjnej. Absolwenci mogą pracować w charakterze asystenta lekarza weterynarii, w zakładach przetwórstwa mięsnego, lecznicach i schroniskach dla zwierząt, fermach i gospodarstwach hodowlanych.

9

10

11 Szkoła kształci w zakresie obsługi kombajnów zbożowych i wózków widłowych, naprawy urządzeń, pojazdów i maszyn rolniczych, spawania elektrycznego i gazowego, uprawnień do prowadzenia gospodarstwa rolnego. W programie bezpłatny kurs na prawo jazdy kat. B i T. Absolwenci mogą korzystać z dotacji unijnych.

12

13

14 Szkoła kształci w zakresie sporządzania i dekorowania potraw, prowadzenia dokumentacji gastronomicznej, obsługiwania maszyn i urządzeń gastronomicznych, organizacji i obsługi przyjęć, planowania jadłospisów. Absolwenci mogą pracować w restauracjach, barach, hotelach, firmach cateringowych, mogą prowadzić własne firmy świadczące usługi gastronomiczne.

15

16

17 Absolwent może pracować w firmach produkującej żywność, hurtowniach spożywczych, sanepidzie, mleczarniach, zakładach mięsnych, przetwórniach owocowo-warzywnych, oczyszczalniach ścieków, browarach, winiarniach.

18 Absolwenci mogą pracować w firmach florystycznych i kwiaciarniach, firmach projektowych jako konsultanci do spraw zieleni, urzędach zajmujących się zielenią miejską, mogą prowadzić własne gospodarstwo produkujące warzywa, owoce, kwiaty.

19 Absolwenci mogą prowadzić gospodarstwo rolne i agroturystyczne, mogą podejmować pracę w biurach turystycznych, hotelach, pensjonatach.

20 Absolwenci mogą pracować we własnych gospodarstwach rolnych, w hurtowniach rolniczych, ogrodniczych, w centralach nasiennych, w gospodarstwach UE, w wytwórniach pasz.

21 Szkoła kształci w zakresie organizowania i wykonywania montażu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, konserwowania i naprawiania tych urządzeń oraz sporządzania kosztorysów oraz ofert dotyczących urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

22

23

24

25

26

27 Hala sportowa Sala gimnastyczna

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47 OGÓLNOPOLSKI RANKING TECHNIKÓW 2016

48 RANKING TECHNIKÓW 2016 - ŁÓDŹ

49

50

51

52

53 DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE 20 - 21 MAJA 2016 ROKU W GODZINACH OD 8.00 DO 13.00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

54 Jaki jest Twój wybór?


Pobierz ppt "Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google