Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Świadomi i Bezpieczni Ćwiczenia z zakresu prowadzenia działań ratowniczych 21-22 października 2008r. Projekt finansowany ze środków rządowego programu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Świadomi i Bezpieczni Ćwiczenia z zakresu prowadzenia działań ratowniczych 21-22 października 2008r. Projekt finansowany ze środków rządowego programu."— Zapis prezentacji:

1 Świadomi i Bezpieczni Ćwiczenia z zakresu prowadzenia działań ratowniczych 21-22 października 2008r. Projekt finansowany ze środków rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej

2 Ćwiczenia z zakresu prowadzenia działań ratowniczych Dnia 21 października 2008 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku oraz w dniu 22 października 2008 r. na placu szkolnym Zespołu Szkół w Białej i Zespołu Szkół w Głogówku odbyły się ćwiczenia z zakresu prowadzenia działań ratowniczych podczas rozszczelnienia zbiorników z niebezpiecznym medium w transporcie drogowym. W ćwiczeniu wzięli udział wolontariusze ze szkół ponadgimnazjalnych którzy wcześniej uczestniczyli w kursie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzonym przez PCK z Opola. Celem ćwiczeń było nabycie praktycznych umiejętności z zakresu współpracy ze służbami ratowniczymi oraz zespołami zarządzania kryzysowego w prewencji zagrożeń komunikacyjnych oraz zapobieganiu i usuwaniu skutków katastrof i zdarzeń drogowych.

3 Ćwiczenia z zakresu prowadzenia działań ratowniczych

4

5

6

7

8

9

10

11

12 Autor prezentacji Stanisław Stadnicki Fotografie Stanisław Stadnicki Nasza strona WWW www.rb.powiatprudnicki.pl Współpraca Bogumiła Myszyńska Katarzyna Kret Starostwo Powiatowe w Prudniku


Pobierz ppt "Świadomi i Bezpieczni Ćwiczenia z zakresu prowadzenia działań ratowniczych 21-22 października 2008r. Projekt finansowany ze środków rządowego programu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google