Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008 r.. Praktyki w Dzień Przedsiębiorczości odbyłem w Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku. W przyszłości mam zamiar.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008 r.. Praktyki w Dzień Przedsiębiorczości odbyłem w Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku. W przyszłości mam zamiar."— Zapis prezentacji:

1 Dzień Przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008 r.

2 Praktyki w Dzień Przedsiębiorczości odbyłem w Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku. W przyszłości mam zamiar zostać strażakiem więc chciałem zobaczyć jak wygląda codzienne życie strażaka.

3 Podczas praktyk zapoznałem się ze sprzętem i pojazdami Straży Pożarnej a także z zadaniami jakie ma do spełnienia każdy strażak na swoim stanowisku.

4 Podczas praktyk uczestniczyłem wraz ze strażakami w pokazie sprzętu technicznego. Pokaz zorganizowała firma Holmatro. Pokaz składał się z dwóch części: teoretycznej, z omówieniem i pokazaniem poszczególnych przyrządów, i praktycznej polegającej na praktycznym wykorzystaniu danych przyrządów.

5 Strażacy podczas ćwiczeń pokazywali czym się na co dzień zajmują. Pokazali jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku a także demonstrowali wykorzystanie sprzętu techniczno-ratunkowego.

6 Bardzo podobały mi się praktyki w PSP. Chociaż trwały jeden dzień to pozwoliły mi zdobyć informacje na temat zawodu strażaka i jego codziennej pracy. Mogłem sam przekonać się jak trudny i wymagający jest to zawód.


Pobierz ppt "Dzień Przedsiębiorczości 3 kwietnia 2008 r.. Praktyki w Dzień Przedsiębiorczości odbyłem w Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku. W przyszłości mam zamiar."

Podobne prezentacje


Reklamy Google