Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Aktywizacja społeczno-zawodowa szansą na lepszą przyszłość Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Gmina.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Aktywizacja społeczno-zawodowa szansą na lepszą przyszłość Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Gmina."— Zapis prezentacji:

1 Aktywizacja społeczno-zawodowa szansą na lepszą przyszłość Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Gmina Gowarczów/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gowarczowie

2 Szkolenie uczestników projektu Szkolenie 14 osób, podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gowarczowie, odbyło się w dniach od 24 sierpnia do października 2009 roku w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Końskich. Uczestnicy szkolenia zdobywali wiedzę teoretyczną z zakresu projektowania ogrodów, urządzania i pielęgnowania terenów zielonych.

3

4

5

6 Prezentacja terenu przeznaczonego do praktycznej realizacji projektu Na kolejnych zdjęciach przedstawiamy teren wokół budynków Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie oraz Urzędu Gminy Gowarczów wybrany do zagospodarowania w ramach zajęć praktycznych uczestników projektu.

7 Teren wokół Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej przed zagospodarowaniem w ramach projektu

8

9

10

11

12

13 Teren wokół Urzędu Gminy Gowarczów przed zagospodarowaniem w ramach projektu

14

15

16

17

18 Praktyczna realizacja projektu Kolejnym etapem realizacji projektu było praktyczne urządzanie terenów zielonych wokół budynków Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie oraz Urzędu Gminy Gowarczów.

19 Teren przy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie gotowy do zagospodarowania krzewami przez uczestników projektu

20 Uczestnicy projektu na zajęciach praktycznych przy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31 Uczestnicy projektu przy sadzeniu krzewów przed budynkiem Urzędu Gminy Gowarczów

32

33 Teren po zakończeniu prac wykonanych przez uczestników projektu wokół Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie i budynku Urzędu Gminy Gowarczów

34

35

36

37

38

39

40


Pobierz ppt "Aktywizacja społeczno-zawodowa szansą na lepszą przyszłość Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Gmina."

Podobne prezentacje


Reklamy Google