Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Staże zagraniczne dla hotelarzy PORTUGALIA 2015. Miejsce naszego pobytu: O Apulia – niewielkie miasteczko turystyczne nad Oceanem Atlatyckim, O Zakwaterowanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Staże zagraniczne dla hotelarzy PORTUGALIA 2015. Miejsce naszego pobytu: O Apulia – niewielkie miasteczko turystyczne nad Oceanem Atlatyckim, O Zakwaterowanie."— Zapis prezentacji:

1 Staże zagraniczne dla hotelarzy PORTUGALIA 2015

2 Miejsce naszego pobytu: O Apulia – niewielkie miasteczko turystyczne nad Oceanem Atlatyckim, O Zakwaterowanie w hotelu Apulia***, w centrum miejscowości, O Charakterystyczny widok w Apulii - młyny

3 Staże odbywały się: O Od 7 czerwca do 4 lipca 2015, O W następujących hotelach:  Apulia w Apulii,  Centrum Jana Pawła II w Apulii,  Tropical Promises w Estella,  Zende w Esposende,

4 Uczestnicy: O 16 uczniów drugich i trzecich klas hotelarskich ZS nr 1 w Koszalinie wraz z opiekunami: M. Palonek i M. Radko.

5 Rezultaty: O Nowe doświadczenie zawodowe, O Certyfikat potwierdzające kwalifikacje zawodowe Europass Mobility, O Poznanie kultury portugalskiej, O Zwiedzanie przepięknych miejsc w Portugalii, O Nawiązanie nowych przyjaźni.

6 Baza informcji o projekcie O Wszystkie informacje o projekcie można znaleźć online: 1. Facebook – Internships for hoteliers 2. Strona szkoły w sekcji Erasmus plus

7 Fundusze O projekt staży był realizowany ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe.

8 Dziękuję za uwagę Opracowanie M. Palonek


Pobierz ppt "Staże zagraniczne dla hotelarzy PORTUGALIA 2015. Miejsce naszego pobytu: O Apulia – niewielkie miasteczko turystyczne nad Oceanem Atlatyckim, O Zakwaterowanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google