Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Zagraniczny staż szansą na europejskie kwalifikacje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Zagraniczny staż szansą na europejskie kwalifikacje."— Zapis prezentacji:

1 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Zagraniczny staż szansą na europejskie kwalifikacje zawodowe uczniów Projekt mobilności w ramach Programu Leonardo da Vinci realizowany od 1.12.2012 r. – 31.12.2013 r.

2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego - rozwój osobisty i zawodowy ucznia, - poszerzenie kompetencji międzykulturowych i wiedzy zawodowej, - rozwijanie umiejętności językowych, - promowanie poczucia aktywnego obywatelstwa europejskiego, solidarności i tolerancji wśród europejskiej młodzieży, - poznanie sposobów ochrony środowiska w krajach Unii Europejskiej na przykładzie Anglii, - poznanie standardów europejskich obowiązujących w laboratoriach chemicznych w Hiszpanii i w Walii, - podniesienie jakości kształcenia zawodowego uczniów. Cele projektu

3 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt w liczbach Nr stażu Miejsce stażu Liczba uczni ó w Liczba opiekun ó w Czas trwania stażu I staż (II 2013) technik analityk Cardiff (Walia) 81 2 tygodnie II staż (II 2013) technik analityk Cardiff (Walia) 81 2 tygodnie III staż (IV 2013) technik ochrony środowiska Stafford (Anglia) 182 3 tygodnie IV staż (IX 2013) technik analityk Ubeda (Hiszpania) 182 3 tygodnie 526 W roku szkolnym 2010/2011 36 uczniów kształcących się w zawodzie technik ochrony środowiska przebywało na stażach w Stafford w ramach projektu Ochrona środowiska w Unii Europejskiej na przykładzie brytyjskim.

4 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Partnerzy zagraniczni w projekcie Firma Polaris EU Limited (Stafford, Anglia) Firma Polaris EU Limited (Stafford, Anglia) Firma Euromind Projects S.L. (Ubeda, Hiszpania) Firma Euromind Projects S.L. (Ubeda, Hiszpania)

5 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Certyfikacja staży zorganizowanych w ramach projektu Certyfikaty wystawione przez szkołę. Certyfikaty wystawione przez szkołę. Certyfikaty wystawione przez Polaris Certyfikaty wystawione przez Polaris Certyfikaty wystawione przez szkołę i Partnera zagranicznego z informacjami o wykonywanych czynnościach i nabytych umiejętnościach. Certyfikaty wystawione przez szkołę i Partnera zagranicznego z informacjami o wykonywanych czynnościach i nabytych umiejętnościach. Dokument Europass Mobilność potwierdzony przez Krajowy Centrum Europass. Dokument Europass Mobilność potwierdzony przez Krajowy Centrum Europass.


Pobierz ppt "Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Zagraniczny staż szansą na europejskie kwalifikacje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google