Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Karolina Iciek „Podniesienie umiejętności zawodowych technika obsługi turystycznej na europejskim rynku pracy” realizowanego przez FRSE w ramach Europejskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Karolina Iciek „Podniesienie umiejętności zawodowych technika obsługi turystycznej na europejskim rynku pracy” realizowanego przez FRSE w ramach Europejskiego."— Zapis prezentacji:

1 Karolina Iciek „Podniesienie umiejętności zawodowych technika obsługi turystycznej na europejskim rynku pracy” realizowanego przez FRSE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

2 W ramach projektu „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowanego przez FRSE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki miałam szansę odbyć swoją praktykę zawodową we Włoszech w Rimini. Głównymi celami owych stażów są zdobycie nowej wiedzy i umiejętności praktycznych, stosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce oraz kształtowanie właściwego stosunku do pracy.

3 W celu zakwalifikowania się do stażu musiałam przejść rozmowę kwalifikacją w języku angielskim. Ponadto przed rozpoczęciem stażu uczestniczyłam w kursie języka włoskiego, zajęciach historycznych oraz kulturowych, które miały na celu pogłębić moją wiedzę na temat kraju goszczącego oraz panujących tam zwyczajów. Ciao!

4 Pierwszego dnia pobytu w Rimini został zorganizowany Accomodation Day, podczas którego dowiedziałyśmy się gdzie będziemy pracować, jak poruszać się po mieście oraz które miejsca warto zobaczyć w Rimini. Każda z nas otrzymała mapę miasta i bilet miesięczny.

5 Hotel Ariminum * * * *

6 Do moich głównych obowiązków podczas pracy należało kalkulowanie kosztów usług turystycznych, wypełnianie faktur, sporządzanie dokumentacji dotyczącej rezerwacji, organizowanie czasu wolnego gościom hotelu oraz udzielanie informacji turystycznej na temat Rimini. Kierownictwo hotelu było bardzo wyrozumiałe, pomocne i życzliwe. Wspierało mnie jak i pozostałych stażystów – Natalię i Giovanniego.

7 Czas wolny, czyli najprzyjemniejszy aspekt całego wyjazdu. Niemal codziennie odwiedzałyśmy plażę, która znajdowała się 200 m. od miejsca naszego zakwaterowania, spacerowałyśmy po Rimini, które widokami niejednokrotnie zapierało nam dech w piersiach.

8 Podczas weekendów były organizowane dla nas wycieczki. Dzięki nim udało nam się zwiedzić Wenecję, San Marino i Bolognie.

9 Dzięki stażowi nabyłam nowe doświadczenia i umiejętności, które niewątpliwie pomogą mi późniejszym poszukiwaniu pracy. Poszerzyłam swoją znajomość języka angielskiego oraz poznałam kulturę i obyczaje Włoch. Bardzo dziękuję wszystkim, dzięki którym mogłam uczestniczyć w projekcie.


Pobierz ppt "Karolina Iciek „Podniesienie umiejętności zawodowych technika obsługi turystycznej na europejskim rynku pracy” realizowanego przez FRSE w ramach Europejskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google