Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ROUTERY JEST TO URZĄDZENIE SIECIOWE KTÓREGO GŁÓWNYM CELEM JEST ŁĄCZENIE RÓŻNYCH PUNKTÓW DOSTĘPOWYCH NP.ROUTER Z LAPTOPEM. POTRAFI TAKŻE UDOSTĘPNIAĆ RÓŻNE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ROUTERY JEST TO URZĄDZENIE SIECIOWE KTÓREGO GŁÓWNYM CELEM JEST ŁĄCZENIE RÓŻNYCH PUNKTÓW DOSTĘPOWYCH NP.ROUTER Z LAPTOPEM. POTRAFI TAKŻE UDOSTĘPNIAĆ RÓŻNE."— Zapis prezentacji:

1

2 ROUTERY

3 JEST TO URZĄDZENIE SIECIOWE KTÓREGO GŁÓWNYM CELEM JEST ŁĄCZENIE RÓŻNYCH PUNKTÓW DOSTĘPOWYCH NP.ROUTER Z LAPTOPEM. POTRAFI TAKŻE UDOSTĘPNIAĆ RÓŻNE ZASOBY DO PODŁĄCZONYCH URZĄDZEŃ. Co to jest router ?

4 JEGO GŁÓWNYM ZADANIEM JEST ŁĄCZENIE ZE SOBĄ RÓŻNYCH PUNKTÓW DOSTĘPOWYCH, ORAZ UDOSTĘPNIANIE W NICH ZASOBOWYCH SIECIOWYCH ORAZ ROZSYŁANIE SYGNAŁU INTERNETOWEGO I ZARZĄDZANIE NIM. Jakie zadania pełni router?

5 ROUTER NAJCZĘŚCIEJ WYKORZYSTUJE SIĘ W DOMU, SZKOLE, FIRMIE ORAZ INSTYTUCJACH PUBLICZNYCH; ICH GŁÓWNYM CELEM WYKORZYSTANIE JEST UDOSTĘPNIANIE INTERNETU URZĄDZENIOM KTÓRE SĄ Z NIM POŁĄCZONE ORAZ ROZPOWSZECHNIANIE PLIKÓW. Gdzie oraz w jaki sposób możemy wykorzystać router?

6 WYKORZYSTUJEMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG INTERNETOWYCH I PRZESYŁANIA PLIKÓW. Do jakich celów wykorzystujemy router ?

7 - 802.11 - 802.11A - 802.11B - 802.11G - 802.11N - 802.11AC  Jakie ma zakresy częstotliwości pracy

8 MAKSYMALNIE DO 5 GHZ  Jakie obsługuje prędkości

9 - RIP - RIP - IGRP - EIGRP - OSPF - IS-IS - BGP IGRPEIGRPOSPFIS-ISBGP - RIPIGRPEIGRPOSPFIS-ISBGP Jakie ma najważniejsze protokoły?

10 KONIEC PREZENTACJĘ PRZYGOTOWAŁ:


Pobierz ppt "ROUTERY JEST TO URZĄDZENIE SIECIOWE KTÓREGO GŁÓWNYM CELEM JEST ŁĄCZENIE RÓŻNYCH PUNKTÓW DOSTĘPOWYCH NP.ROUTER Z LAPTOPEM. POTRAFI TAKŻE UDOSTĘPNIAĆ RÓŻNE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google