Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt systemowy pn. „Pokonaj bariery, wykorzystaj szanse” realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie, współfinansowany przez Unię.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt systemowy pn. „Pokonaj bariery, wykorzystaj szanse” realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie, współfinansowany przez Unię."— Zapis prezentacji:

1 Projekt systemowy pn. „Pokonaj bariery, wykorzystaj szanse” realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 W ramach zaplanowanych w projekcie działań o charakterze środowiskowym w dniu 5 września 2014r. odbył się piknik dla 7 rodzin zastępczych i ich najbliższych członków rodziny. Działania miały charakter integracyjny, kulturalny, edukacyjny i sportowy. Celem głównym pikniku było ukazanie beneficjentom alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

3 Piknik odbył się w Średniowiecznej Osadzie Rycerskiej w Chełmnie, podczas którego beneficjenci projektu uczestniczyli w konkurencjach przygotowanych przez rycerzy, była okazja do m.in. postrzelania z łuku, obejrzenia pojedynku rycerzy, biegu rycerskiego czy poszukiwania skarbu wykrywaczem.

4

5

6 Piknik 5 września 2014r.

7 Pojedynek rycerzy podczas pikniku

8

9 Konkurencje …

10

11


Pobierz ppt "Projekt systemowy pn. „Pokonaj bariery, wykorzystaj szanse” realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmnie, współfinansowany przez Unię."

Podobne prezentacje


Reklamy Google