Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Raporty. Raporty finansowe RAPORT O STANIE SEKTORA BANKOWEGO RAPORT O STANIE BANKU Najważniejszym źródłem wiedzy o banku są dokumenty.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Raporty. Raporty finansowe RAPORT O STANIE SEKTORA BANKOWEGO RAPORT O STANIE BANKU Najważniejszym źródłem wiedzy o banku są dokumenty."— Zapis prezentacji:

1 Raporty

2 Raporty finansowe RAPORT O STANIE SEKTORA BANKOWEGO RAPORT O STANIE BANKU Najważniejszym źródłem wiedzy o banku są dokumenty.

3 Raporty finansowe Raporty dostępne są również w formie do wydruku.

4 Raport finansowy banku Raporty finansowy banku zawiera: Rachunek wyników

5 Raport finansowy banku Raport dostępny jest w wersji angielskiej. Można pobrać ze strony tłumaczenie raportu.

6 Raport finansowy banku Raporty finansowy banku zawiera: Rachunek wyników Bilans

7 Raport finansowy banku Raport dostępny jest w wersji angielskiej. Można pobrać ze strony tłumaczenie raportu.

8 Raport sektora bankowego Industry Report - dostarcza on informacji o sytuacji na rynku bankowym, łącznie z dostępnymi informacjami o konkurencji ! Można pobrać ze strony tłumaczenie raportu.

9 Raport sektora bankowego Znajdziemy tu sprawozdanie kredytowe (Credit Report). Są tu informacje jakie kredyty zostały udzielone przez cały rynek bankowy.

10 Raport sektora bankowego W sąsiedniej kolumnie znajdziemy Sprawozdanie z lokat (Savings Report) Pokazuje on jakie oszczędności i depozyty gromadzi od klientów cały rynek bankowy.

11 Raport sektora bankowego W kolejnej kolumnie znajdziemy informacje przygotowane przez bank centralny (Capacity) Są to najważniejsze wskaźniki obowiązujące dla całego sektora bankowego.

12 Raport sektora bankowego Rates to informacja o średnich stopach procentowych. Zamieszczono tu średnie ważone stóp procentowych lokat i kredytów z całego sektora bankowego. Ponadto znajdziesz tu stopy oprocentowania lokat i kredytów w banku centralnym.

13 Raport sektora bankowego W pierwszej części raportu sektora bankowego znajduje się informacja o wszystkich funkcjonujących bankach.

14 Raporty finansowe Oba raporty są przygotowywane po każdym etapie gry.


Pobierz ppt "Raporty. Raporty finansowe RAPORT O STANIE SEKTORA BANKOWEGO RAPORT O STANIE BANKU Najważniejszym źródłem wiedzy o banku są dokumenty."

Podobne prezentacje


Reklamy Google