Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŠKODA. Od grudnia 1994 roku Skoda Auto Polska S.A. jest w Polsce oficjalnym przedstawicielem producenta samochodów marki Škoda. Po sukcesie Škody Favorit.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŠKODA. Od grudnia 1994 roku Skoda Auto Polska S.A. jest w Polsce oficjalnym przedstawicielem producenta samochodów marki Škoda. Po sukcesie Škody Favorit."— Zapis prezentacji:

1 ŠKODA

2

3 Od grudnia 1994 roku Skoda Auto Polska S.A. jest w Polsce oficjalnym przedstawicielem producenta samochodów marki Škoda. Po sukcesie Škody Favorit twórcy przedsiębiorstwa tworzyli i sukcesywnie rozwijali sieć dystrybucji oraz serwisu samochodów w kraju. Kolejne modele: Felicia, Octavia,Fabia i najnowszy Superb, umocniły pozycję firmy na rynku i w pełni potwierdziły popularność Škody w Polsce.Obecnie Skoda Auto Polska S.A. należy do największych europejskich importerów samochodów tej marki i utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku motoryzacyjnym,a sprzedaż i serwis samochodów prowadzi za pośrednictwem ponad 100 nowoczesnych i w pełni wyspecjalizowanych Autoryzowanych Stacji Dealerskich.Skoda Auto Polska S.A. konsekwentnie realizuje nadrzędny cel: zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług.

4 Miasto Mladá Boleslav stało się synonimem rozwoju gospodarczego dzięki ponad stuletniej działalności firmy Škoda Auto, jednego z tych przedsięwzięć gospodarczych, które odniosły największy sukces ekonomiczny w Europie. Tereny zajmowane przez nią obejmują jedną trzecią obszaru miasta. Powodzenie fabryki samochodów stanowi bazę rozwoju ekonomicznego regionu oraz miasta.

5

6

7

8

9

10

11 Nad stworzeniem znaku firmowego, którego podstawowy element - indiańska strzała - przetrwał do dziś, dyskutowano w latach 1921-1923. Spośród wielu wersji dokumentujących genezę znaku, najbliższą prawdy jest zapewne ta, która mówi o podróżach Emila Škody po Ameryce, gdzie jego przewodnikiem był wierny Indianin. Obraz z profilem Indianina zdobił ścianę biura Emila Škody.W latach 1915-1920 wykonano metalowe repliki portretu, które następnie rozmieszczono w biurach kierowników działów. Kto jednak był autorem pomysłu, aby na podstawie portretu stworzyć znak firmowy, do końca nie wiadomo. 15 grudnia 1923 roku zostały zarejestrowane dwa znaki towarowe, wykonane na podstawie profilu Indianina i strzały, które wkrótce pojawiły się na lokomotywach i samochodach z Pilzna.

12 1895 - 19051905 - 1925 Logo pierwszych rowerów, motocykli i samochodów Liście wawrzynu - potwierdzenie pełnej sukcesu historii spółki Laurin & Klement

13 1926 - 19331933 - 1990 Symbol połączonych firm: Laurin & Klement ze Škodą Pilsen Pierwsza wersja słynnej uskrzydlonej strzały - logo firmy

14 Od 1991 Nowa era. Nowe logo ŠkodaAuto


Pobierz ppt "ŠKODA. Od grudnia 1994 roku Skoda Auto Polska S.A. jest w Polsce oficjalnym przedstawicielem producenta samochodów marki Škoda. Po sukcesie Škody Favorit."

Podobne prezentacje


Reklamy Google