Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Historia Opla Autor: Bartek Boruc.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Historia Opla Autor: Bartek Boruc."— Zapis prezentacji:

1 Historia Opla Autor: Bartek Boruc

2 Opel dziś – lata doświadczeń
  Firma Opel rozpoczęła produkcję samochodów w 1899 roku i początkowo wytwarzała 11 pojazdów rocznie. W roku 2002 w dziewięciu zakładach produkcyjnych i montażowych w sześciu krajach Europy Zachodniej i Środkowej wyprodukowano ok. 1,6 miliona samochodów Opel i Vauxhall, pojazdów dostawczych i zestawów komponentów. Poza Europą produkty spod znaku Opla – wliczając pojazdy zbudowane w oparciu o technologię Opla – są wytwarzane w 13 fabrykach na całym świecie.  

3 Parę zdjęć. Opel Tigra

4 Opel Insignia

5 Opel Insignia

6 Pięknie się jedzie

7

8 Produkty Opel/Vauxhall są sprzedawane pod różnymi nazwami marek w ok
Produkty Opel/Vauxhall są sprzedawane pod różnymi nazwami marek w ok. 170 krajach na pięciu kontynentach. Już od powstania w firmy w 1862 roku głównym celem Opla jest tworzenie przystępnych i szeroko dostępnych technologii. Ta wizja pozostała niezmieniona od zarania firmy, początkowo fabryki maszyn do szycia, potem również producenta rowerów, i do dzisiaj stanowi podstawę rozwoju wszystkich produktów motoryzacyjnych.

9 Opel Vectra

10

11 Vectra

12 Siła marki Opel opiera się na czterech podstawach: - Wszechstronność i elastyczność wnętrz - Dynamika jazdy - Nowoczesne, charakterystyczne wzornictwo - Nowoczesny system audio-nawigacyjny

13

14

15


Pobierz ppt "Historia Opla Autor: Bartek Boruc."

Podobne prezentacje


Reklamy Google