Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAK SIĘ PALI SKODA FABIA

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAK SIĘ PALI SKODA FABIA"— Zapis prezentacji:

1 JAK SIĘ PALI SKODA FABIA
CZYLI PRÓŻNE NADZIEJE

2 na podzespołach Wolgswagena
Dnia 4 grudnia 2002 r. kupiłem w salonie Ultima w Jeleniej Górze nowy samochód SKODA FABIA Kombi fresh + Centralny zamek, immobilaizer, cztery poduszki powietrzne, ABS, lakier metalik, Słowem Czeski cud techniki na podzespołach Wolgswagena

3 3 lata gwarancji na powłokę lakierniczą 10 lat gwarancji na nieprzerdzewienie nadwozia

4 Kupiłem blaszany garaż

5 Zgodnie z zaleceniem producenta korzystałem wyłącznie z usług autoryzowanego serwisu u dealera, za co uzyskałem gwarancję dożywotniej mobilności samochodu!( sic!)

6 Po kilku miesiącach pojawiły się odpryski lakieru

7 Zgłosiłem usterkę u dealera: Obejrzeli, sfotografowali, zapewnili że zajmą się sprawą, zapisali mój numer telefonu aby poinformować co dalej.

8 Minęły dwa miesiące i nic.
Ponownie zgłosiłem usterkę u dealera: Obejrzeli, sfotografowali, zapewnili że zajmą się sprawą, zapisali mój numer telefonu aby poinformować co dalej.

9 Minął kolejny miesiąc i nic
Minął kolejny miesiąc i nic. Po interwencji telefonicznej i osobistej uzyskałem odpowiedź negatywną. Zarówno Producent Skoda Auto Polska S.A. jak i dealer Ultima zrzuciły winę na Ptasie odchody - nie podając żadnych podstaw takiego twierdzenia.

10 3 lata gwarancji na powłokę lakierniczą 10 lat gwarancji na nieprzerdzewienie nadwozia
TO JEDNA WIELKA LIPA !!!

11 W drugiej połowie czerwca odebrałem samochód z autoryzowanego serwisu po naprawie wspomagania kierownicy i poduszki bocznej kierowcy która wybuchła niespodziewanie po najechaniu na garb na jezdni.

12 11 września 2004r. Jadąc nieśpiesznie autostradą A4 zauważyłem migające bez wyraźnej przyczyny kontrolki świateł awaryjnych. Postanowiłem zjechać na pobocze. Po naciśnięciu hamulca okazało się, że nie działa. Wyhamowałem więc hamulcem ręcznym i redukując biegi.

13 Wyskoczyłem z samochodu i ujrzałem unoszący się spod maski dym
Wyskoczyłem z samochodu i ujrzałem unoszący się spod maski dym. Pobiegłem po gaśnicę, którą opróżniłem do komory silnika. Za moment podbiegł życzliwy kierowca z większa gaśnicą którą też wykorzystaliśmy. A po chwili było tak:

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24 Po tygodniu ochłonąłem i zadzwoniłem do dealera – Ultimy, a następnie za wskazówką rozmówcy do Skody Auto Polska S.A. w Poznaniu: otrzymałem prawie jednakowo brzmiące odpowiedzi:

25 Dostanie Pan pieniądze z ubezpieczenia AC, to będzie Pan mógł sobie kupić NOWĄ SKODĘ!!!

26 Gwarancję dożywotniej mobilności samochodu mam, szkoda tylko że nie mam samochodu. Na samej gwarancji do pacjenta nie dojadę.

27 Całe szczęście że Skoda Fabia miała kontrolkę świateł awaryjnych i że ją w porę zauważyłem, bo nie byłoby komu zredagować tego pokazu.

28

29


Pobierz ppt "JAK SIĘ PALI SKODA FABIA"

Podobne prezentacje


Reklamy Google