Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwierzęcy gwizdek jest to najnowszej technologii urządzenie, które pozwoli Ci na dobre zapomnieć o problemach związanych z pupilami ! Ten przełomowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwierzęcy gwizdek jest to najnowszej technologii urządzenie, które pozwoli Ci na dobre zapomnieć o problemach związanych z pupilami ! Ten przełomowy."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Zwierzęcy gwizdek jest to najnowszej technologii urządzenie, które pozwoli Ci na dobre zapomnieć o problemach związanych z pupilami ! Ten przełomowy wynalazek umożliwi Ci prostą i łatwą komunikację z ulubionym zwierzakiem ! WYKORZYSTUJE ON TECHNOLOGIĘ, KTÓRA W ZALEŻNOŚCI OD TONACJI TWOJEGO GŁOSU POWIE ZWIERZĘCIU COŚ INNEGO !

6 GWIZDEK JEST ZAPROJEKTOWANY TAK, ABY PRZETWARZAĆ LUDZKI GŁOS NA MOWĘ ZWIERZĄT. W ZALEŻNOŚCI OD TONACJI LUDZKIEGO GŁOSU, ZWIERZĘ USŁYSZY COŚ INNEGO. TO TAKIE PROSTE, A ZARAZEM EFEKTOWNE !

7 KAŻDY MA JAKIEŚ PROBLEMY ZE SWOIMI ZWIERZĘTAMI. NASZ PRODUKT TO SPOSÓB, BY POLEPSZYĆ WIĘŹ ZE ZWIERZĘCIEM. PRODUKT PRZEZNACZONY JEST DO UŻYCIA W PRZYPADKACH BRAKU POROZUMIENIA ZE SWOIM ZWIERZĘCIEM.

8 UŻYTKOWANIE PRODUKTU: ABY WPARWIĆ URZĄDZENIE W DZIAŁANIE NALEŻY GWIZDAĆ POPRZEZ PRZYSTAWIENIE UST DO URZĄDZENIA I DMUCHNIĘCIE. UWAGA ! NIE NALEŻY PLUĆ ! MOŻE TO SPOWODOWAĆ USZKODZENIA TECHNICZNE PRODUKTU !

9 KOBIETY: *KONTRALT: ZOSTAW ! *ALT: BARDZO DOBRZE ! *MEZOSOPRAN: PRZESTAŃ TO ROBIĆ ! *SOPRAN: CHODŹ ! MĘŻCZYŹNI: *BAS: ZOSTAW ! *BARYTON: BARDZO DOBRZE ! *TENOR: PRZESTAŃ TO ROBIĆ ! *KONTRATENOR: CHODŹ !

10 Oferujemy szeroki wybór kolorów ! Dostępne barwy: fioletowy, blado-zielony, czerwony, żółty i niebieski ! Możliwość stworzenia własnego, unikalnego koloru na zamówienie! Nasz produkt objęty jest gwarancją na okres 2 miesięcy! Coś się stanie ? Wymienimy go specjalnie dla Ciebie ! Możliwość zamówienia produktu na naszej stronie internetowej ……, przez telefon i na poczcie ! Tylko do końca czerwca 2013 roku przy zakupie produktu otrzymujesz płyn do jego dezynfekcji GRATIS !

11


Pobierz ppt "Zwierzęcy gwizdek jest to najnowszej technologii urządzenie, które pozwoli Ci na dobre zapomnieć o problemach związanych z pupilami ! Ten przełomowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google