Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zawsze słyszymy o zasadach ze strony kobiet. Teraz parę zasad widzianych od strony mężczyzn.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zawsze słyszymy o zasadach ze strony kobiet. Teraz parę zasad widzianych od strony mężczyzn."— Zapis prezentacji:

1

2 Zawsze słyszymy o zasadach ze strony kobiet. Teraz parę zasad widzianych od strony mężczyzn.

3 Oto nasze zasady: Proszę zauważ… ze wszystkie są jako numer 1 – to celowe! Proszę zauważ… ze wszystkie są jako numer 1 – to celowe!

4 1.1. Cycki są do patrzenia na nie i dlatego to robimy. Nie próbuj tego zmieniać. Cycki są do patrzenia na nie i dlatego to robimy. Nie próbuj tego zmieniać.

5 1.1. Spróbuj nauczyć się obsługi deski klozetowej. Jesteś dużą dziewczynką. Jeżeli jest podniesiona to ją opuść. My potrzebujemy aby była podniesiona ty potrzebujesz aby była opuszczona. My nie narzekamy, że zostawiasz ja opuszczoną. Spróbuj nauczyć się obsługi deski klozetowej. Jesteś dużą dziewczynką. Jeżeli jest podniesiona to ją opuść. My potrzebujemy aby była podniesiona ty potrzebujesz aby była opuszczona. My nie narzekamy, że zostawiasz ja opuszczoną.

6 1.1. Sobota = sport. To takie oczywiste jak pełnia księżyca. Niech tak zostanie. Sobota = sport. To takie oczywiste jak pełnia księżyca. Niech tak zostanie.

7 1.1. Zakupy to NIE sport. I nigdy, ale to nigdy nie myślimy inaczej. Zakupy to NIE sport. I nigdy, ale to nigdy nie myślimy inaczej.

8 1.1. Płacz jest szantażem. Płacz jest szantażem.

9 1.1. Proś o co chcesz ale wiedz: Proś o co chcesz ale wiedz: Domysły nie działają! Domysły nie działają! Mocne argumenty! Mocne argumenty! Oczywiste sprawy nie działają! Oczywiste sprawy nie działają! PO PROSTU TO POWIEDZ! PO PROSTU TO POWIEDZ! Proś o co chcesz ale wiedz: Proś o co chcesz ale wiedz: Domysły nie działają! Domysły nie działają! Mocne argumenty! Mocne argumenty! Oczywiste sprawy nie działają! Oczywiste sprawy nie działają! PO PROSTU TO POWIEDZ! PO PROSTU TO POWIEDZ!

10 1.1. Tak i Nie to są doskonałe odpowiedzi na większość twoich pytań.Tak i Nie to są doskonałe odpowiedzi na większość twoich pytań.

11 1.1. Przyjdź do nas z problemem jeżeli chcesz usłyszeć nasze rozwiązanie. Oto co robimy. Współczucie zostaw swoim koleżankom. Przyjdź do nas z problemem jeżeli chcesz usłyszeć nasze rozwiązanie. Oto co robimy. Współczucie zostaw swoim koleżankom.

12 1.1. Ból głowy który trwa dłużej niż 17 miesięcy jest problemem. Idź do lekarza. Ból głowy który trwa dłużej niż 17 miesięcy jest problemem. Idź do lekarza.

13 1.1. Wszystko co powiedzieliśmy 6 miesięcy temu jest stałe i niezmienne. Tak naprawdę wszelkie komentarze zerują się po 7 dniach. Wszystko co powiedzieliśmy 6 miesięcy temu jest stałe i niezmienne. Tak naprawdę wszelkie komentarze zerują się po 7 dniach.

14 1.1. Jeśli myślisz że jesteś gruba to prawdopodobnie jesteś. Nas nie pytaj. Jeśli myślisz że jesteś gruba to prawdopodobnie jesteś. Nas nie pytaj.

15 1.1. Jeśli coś co mówimy może zostać zinterpretowane w dwójnasób i jedno może wywołać smutek lub żal to my myślimy o tym drugim. Jeśli coś co mówimy może zostać zinterpretowane w dwójnasób i jedno może wywołać smutek lub żal to my myślimy o tym drugim.

16 1.1. Możesz zarówno poprosić nas o zrobienie czegoś lub powiedzieć jak to zrobić Możesz zarówno poprosić nas o zrobienie czegoś lub powiedzieć jak to zrobić Nigdy jednocześnie Nigdy jednocześnie Jeśli wiesz jak to zrobić lepiej, to po prostu zrób to. Jeśli wiesz jak to zrobić lepiej, to po prostu zrób to. Możesz zarówno poprosić nas o zrobienie czegoś lub powiedzieć jak to zrobić Możesz zarówno poprosić nas o zrobienie czegoś lub powiedzieć jak to zrobić Nigdy jednocześnie Nigdy jednocześnie Jeśli wiesz jak to zrobić lepiej, to po prostu zrób to. Jeśli wiesz jak to zrobić lepiej, to po prostu zrób to.

17 1.1. Jeśli to co chcesz powiedzieć jest możliwe, mów podczas przerw na reklamę. Jeśli to co chcesz powiedzieć jest możliwe, mów podczas przerw na reklamę.

18 1.1. Krzysztof Kolumb nie potrzebował wskazówek – i my też nie. Krzysztof Kolumb nie potrzebował wskazówek – i my też nie.

19 1.1. WSZYSCY mężczyźni widzą tylko w 16 kolorach, jak ustawienia domyślne Windowsów. WSZYSCY mężczyźni widzą tylko w 16 kolorach, jak ustawienia domyślne Windowsów. Brzoskwinia na przykład, to owoc nie kolor. Dynia także. Brzoskwinia na przykład, to owoc nie kolor. Dynia także. Nie wiemy co to jest bolerko. Nie wiemy co to jest bolerko. WSZYSCY mężczyźni widzą tylko w 16 kolorach, jak ustawienia domyślne Windowsów. WSZYSCY mężczyźni widzą tylko w 16 kolorach, jak ustawienia domyślne Windowsów. Brzoskwinia na przykład, to owoc nie kolor. Dynia także. Brzoskwinia na przykład, to owoc nie kolor. Dynia także. Nie wiemy co to jest bolerko. Nie wiemy co to jest bolerko.

20 1.1. Jeśli cos swędzi to trzeba podrapać. Właśnie to robimy. Jeśli cos swędzi to trzeba podrapać. Właśnie to robimy.

21 1.1. Jeżeli pytamy co się stało, a ty odpowiadasz nic, to my postępujemy jakby nic się nie stało. Wiemy, że kłamiesz ale nie zawracaj nam głowy. Jeżeli pytamy co się stało, a ty odpowiadasz nic, to my postępujemy jakby nic się nie stało. Wiemy, że kłamiesz ale nie zawracaj nam głowy.

22 1.1. Jeżeli zadajesz pytanie na które nie oczekujesz odpowiedzi, oczekuj odpowiedzi której nie chcesz usłyszeć. Jeżeli zadajesz pytanie na które nie oczekujesz odpowiedzi, oczekuj odpowiedzi której nie chcesz usłyszeć.

23 1.1. Jeżeli chcesz gdzieś wyjść to wszystko co masz na sobie jest super. Naprawdę. Jeżeli chcesz gdzieś wyjść to wszystko co masz na sobie jest super. Naprawdę.

24 1.1. Nie pytaj nas co o tym sądzimy dopóki nie jesteś przygotowana na rozmowę na temat: Nie pytaj nas co o tym sądzimy dopóki nie jesteś przygotowana na rozmowę na temat: –Seksu, –Sportu, lub –Samochodów Nie pytaj nas co o tym sądzimy dopóki nie jesteś przygotowana na rozmowę na temat: Nie pytaj nas co o tym sądzimy dopóki nie jesteś przygotowana na rozmowę na temat: –Seksu, –Sportu, lub –Samochodów

25 1.1. Masz wystarczającą ilość ubrań. Masz wystarczającą ilość ubrań.

26 1.1. Masz za dużo butów. Masz za dużo butów.

27 1.1. Jestem w formie. Okrąg to forma. Jestem w formie. Okrąg to forma.

28 1.1. Dziękuję że to przeczytałyście. Wiem, że dzisiaj będę musiał spać na kanapie w salonie, ale wiesz facetom to nie przeszkadza, to jest jak kemping.

29 Przekaż to do jak największego grona mężczyzn aby się uśmiechnęli

30 Przekaż do jak największego grona kobiet aby się czegoś nauczyły.


Pobierz ppt "Zawsze słyszymy o zasadach ze strony kobiet. Teraz parę zasad widzianych od strony mężczyzn."

Podobne prezentacje


Reklamy Google