Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mobility Extension MobEx Wzrost konkurencyjności Wygoda Twoich klientów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mobility Extension MobEx Wzrost konkurencyjności Wygoda Twoich klientów."— Zapis prezentacji:

1 Mobility Extension MobEx Wzrost konkurencyjności Wygoda Twoich klientów

2 MobEx to: Kompletne urządzenie współpracujące z dowolną centralą (PBX). Integruje telefon komórkowy z PBX. Umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji PBX również gdy jesteś po za biurem. Czyni pracę efektywniejszą i bardziej komfortową. Zmniejsza koszty rozmów.

3 Bądź mobilny z MobExem Obecnie, bardzo często zdarza się pracować poza stanowiskiem pracy. Nie tylko w obrębie biura ale także poza nim. Przykłady: Czasami bierzesz wolny dzień lub chcesz uniknąć porannego korka jadąc do firmy i pozostajesz w domu. Co zwykle jest potrzebne Ci do wykonywania swojej pracy? Notebook i telefon. Dlaczego więc jeździsz codziennie do biura? Ponieważ Twoi klienci dzwonią tam, na numer stacjonarny (nie wszyscy dzwonią na Twój telefon komórkowy) a dzwonienie do wszystkich klientów z komórki jest drogie. MobEx rozwiązuje te problemy; możesz pracować w dowolnym miejscu, nie musisz martwić się o swoje koszty.

4 Jak MobEx współpracuje z PBX? Telefon na biurku dzwoni. Przyjęcie połączenia Telefon komórkowy dzwoni w tym samym momencie. Rozmowa przychodząca Co się stanie gdy ktoś będzie do Ciebie dzwonił do biura: MobEx

5 Wyjaśnienie Z punktu widzenia dzwoniącego nic nie zmienia. Telefon na biurku i telefon komórkowy dzwonią w tym samym momencie. Telefon (nieważne czy ten na biurku czy komórkowy), na którym odbierzesz połączenie spowoduje, że przestanie dzwonić drugi. Teraz możesz korzystać ze wszystkich usług udostępnianych przez PBX. Ktoś dzwoni do Twojego biura:

6 Jak MobEx współpracuje z PBX? Co się stanie gdy jesteś poza biurem i wykonasz połączenie z telefonu komórkowego: 0,- zł MobEx VPN

7 Jak MobEx współpracuje z PBX? Jesteś poza biurem (np: w domu) i musisz zadzwonić. Dzwonisz na numer MobEx (numer karty SIM zainstalowanej w MobEx) i wprowadzasz hasło. Od teraz, twój telefon komórkowy, staje się abonentem wewnętrznym centrali i możesz wykonywać połączenia tak jakbyś przebywał w biurze.

8 Oszczędności Tańsze rozmowy międzynarodowe, gdy dzwonisz z telefonu komórkowego. Mniej niezadowolonych klientów, gdyż zawsze jesteś dostępny. Mniejsze koszty firmy – mniejsze lub żadne koszty połączeń komórkowych w przypadku podłączenia centrali do sieci VoIP. MobEx może być również używany jak brama GSM.

9 Użycie funkcji PBX Kontrola dostępu – CLIP i hasło Użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji PBX. MobEx Połączenia zagraniczne

10 Korzystaj z funkcji PBX za pomocą telefonu komórkowego (Komfort) Gdy dzwonisz z telefonu komórkowego poprzez MobExa masz dostęp do wszystkich funkcji PBX (przekazanie rozmowy, przekierowanie, VoiceMail, itp.). Dla pozostałych abonentów PBX, Ty mimo, że jesteś poza biurem, jesteś normalnym abonentem wewnętrznym centrali.

11 Jak podłączyć? MobEx 2-16 portów wew PBX

12 Jak podłączyć? MobEx jest systemem skalowalnym z 2 do 8 kanałami GSM. Podłączenie MobExa do wewnętrznych, analogowych portów PBX. Konfigurowanie MobExa za pomocą dedykowanego programu.

13 Jakie korzyści daje Ci MobEx? Przyciągasz klientów, przenosząc funkcje PBX na swój telefon komórkowy. Pomagasz swoim dystrybutorom zdobywać nowych klientów. Stajesz się głównym graczem na rynku, zwłaszcza, gdy jesteś jednym z pierwszych użytkowników MobExa.

14 Korzyści dla użytkowników Wysoka mobilność i komfort. Nie ma potrzeby zmian w centrali. Odczuwalne oszczędności w przypadku pracy poza biurem (np: rozmowy międzynarodowe). Koledzy w pracy dzwonią do Ciebie tylko na jeden numer, niezależnie czy jesteś w pracy czy nie, - mniej prób i mniejszy wysiłek by skontaktować się. Telefon komórkowy może być używany jako telefon wewnętrzny centrali lub/i być alternatywą dla systemów DECT. Tylko jedna książka telefoniczna.

15 Główne powody zakupu/sprzedaży MobExa MobEx przenosi biuro klienta do domu lub w dowolne inne miejsce. Połączenie usług centrali PBX i funkcji abonentów MobExa czyni użytkownika naprawdę mobilnym i zawsze osiągalnym. Wykonywanie połączeń i ich odbieranie poprzez MobExa jest proste i tanie. MobEx jest najlepszym sposobem na oszczędności i komfortowym rozwiązaniem dla przenośnego biura.

16 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Mobility Extension MobEx Wzrost konkurencyjności Wygoda Twoich klientów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google