Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kwiecie ń 2013r Dzień teatru W ostatnim dniu kwietnia w szkole podstawowej i w gimnazjum uczestniczyliśmy w finale szkolnego projektu Dzień teatru. Od.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kwiecie ń 2013r Dzień teatru W ostatnim dniu kwietnia w szkole podstawowej i w gimnazjum uczestniczyliśmy w finale szkolnego projektu Dzień teatru. Od."— Zapis prezentacji:

1

2 Kwiecie ń 2013r Dzień teatru

3 W ostatnim dniu kwietnia w szkole podstawowej i w gimnazjum uczestniczyliśmy w finale szkolnego projektu Dzień teatru. Od ubiegłego roku w szkole działają trzy grupy teatralne ( pod opieką artystyczną Pani Jolanty Długosz, Pani Katarzyny Woźniak i Pani Barbary Trojanowskiej), które na zajęciach ćwiczą umiejętności aktorskie i przygotowują się do wystąpień publicznych Pracują nad spektaklami opartymi przede wszystkim na szkolnych lekturach, odkrywając ich piękno, nieznane wielu uczniom. W ramach szkolnego projektu wystąpiła grupa Pani Jolanty Długosz ( złożona z uczniów klasy Ib gimnazjum) ze spektaklem Mały Książę. Wszyscy z wielkim podziwem obserwowali grę młodych aktorów w pięknej scenerii, przygotowanej przez uczniów na potrzeby spektaklu. Brawo! Czekamy na kolejne spektakle!

4 W szkolnym projekcie było też miejsce na pokazanie talentów aktorskich każdej klasy, ale z szansy skorzystali nieliczni. Dlatego szczególne słowa uznania należą się uczniom klas IVb, IVc, Va ze szkoły podstawowej, którzy przygotowali się do prezentacji fragmentów Czerwonego Kapturka, Mikołajka i Przygód Pippi oraz klasie Ic z gimnazjum za występ z fragmentem Balladyny. Ponadto w gimnazjum Pani K. Woźniak przybliżyła uczniom trochę wiedzy o teatrze w ramach prezentacji multimedialnej, pokazującej krótko historię i rodzaje sztuk teatralnych.

5 Mały Książę – klasa Ib i Ia

6

7

8 Czerwony Kapturek – klasa IVc

9 Mikołajek – klasa IVb

10 Przygody Pippi – klasa Va

11

12 Balladyna – klasa Ic


Pobierz ppt "Kwiecie ń 2013r Dzień teatru W ostatnim dniu kwietnia w szkole podstawowej i w gimnazjum uczestniczyliśmy w finale szkolnego projektu Dzień teatru. Od."

Podobne prezentacje


Reklamy Google