Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kwiecie ń 2013r Sprzątanie Świata Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie gimnazjum i członkowie SK LOP przystąpili do akcji Sprzątania świata. Po zakończonych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kwiecie ń 2013r Sprzątanie Świata Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie gimnazjum i członkowie SK LOP przystąpili do akcji Sprzątania świata. Po zakończonych."— Zapis prezentacji:

1

2 Kwiecie ń 2013r Sprzątanie Świata

3 Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie gimnazjum i członkowie SK LOP przystąpili do akcji Sprzątania świata. Po zakończonych lekcjach udali się w różne miejsca w naszej miejscowości, najbardziej zaśmiecone, aby usunąć pozimowe składy i przywrócić piękno naszej okolicy. Jest to bardzo cenna akcja i dziękujemy uczniom, którzy w niej uczestniczyli, bo dali w ten sposób wyraz swojej wysokiej kultury ekologicznej, która - jak widać na co dzień w naszej szkole- jeszcze wielu jest obca! Spróbujmy to zmienić! Wystarczy, że każdy uczeń wrzuci do kosza opakowanie po słodyczach, kanapce, zużyty długopis, ołówek, a nasza szkoła odzyska swój piękny wizerunek!

4

5

6


Pobierz ppt "Kwiecie ń 2013r Sprzątanie Świata Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie gimnazjum i członkowie SK LOP przystąpili do akcji Sprzątania świata. Po zakończonych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google