Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wieczornica – Dobrzańskie Zaduszki W dniu 20 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy wieczornicę Dobrzańskie Zaduszki, pt. Spacer po miejscowym cmentarzu,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wieczornica – Dobrzańskie Zaduszki W dniu 20 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy wieczornicę Dobrzańskie Zaduszki, pt. Spacer po miejscowym cmentarzu,"— Zapis prezentacji:

1

2 Wieczornica – Dobrzańskie Zaduszki

3 W dniu 20 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy wieczornicę Dobrzańskie Zaduszki, pt. Spacer po miejscowym cmentarzu, w której uczestniczyli zainteresowani mieszkańcy Dobrej. Przywołaliśmy we wspomnieniach tych Zmarłych, którzy spoczywają na miejscowym cmentarzu i mają swój widoczny wkład w rozwój naszej lokalnej społeczności. Wieczornica została bardzo pozytywnie odebrana przez uczestników, otrzymaliśmy też podziękowanie za podjęcie takiej inicjatywy i piękną, wzruszającą realizację. Wieczornicę wzbogacił bardzo efektowny występ członków koła teatralnego z gimnazjum ze sztuką II części Dziadów A. Mickiewicza, prowadzonego przez Katarzynę Woźniak.

4

5

6

7

8

9


Pobierz ppt "Wieczornica – Dobrzańskie Zaduszki W dniu 20 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy wieczornicę Dobrzańskie Zaduszki, pt. Spacer po miejscowym cmentarzu,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google