Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jestem bezpieczny na drodze To już V edycja konkursu, którego organizatorem jest Straż Miejska w Brwinowie. Konkurs adresowany jest do uczniów klas czwartych,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jestem bezpieczny na drodze To już V edycja konkursu, którego organizatorem jest Straż Miejska w Brwinowie. Konkurs adresowany jest do uczniów klas czwartych,"— Zapis prezentacji:

1 Jestem bezpieczny na drodze To już V edycja konkursu, którego organizatorem jest Straż Miejska w Brwinowie. Konkurs adresowany jest do uczniów klas czwartych, którzy zdobywają kartę rowerową. Jak co roku konkurs odbył się w szkole w Żółwinie. Pod opieką p. Igora Mikiciuka w dniu 12 czerwca 2012r. nasza szkoła była reprezentowana przez : 1. Zosię Goyke kl. IVB 2. Zuzię Białas kl. IVB 3. Macika Sajeckiego kl. IVA 4. Mikołaja Sahajdak kl. IVB Nasza szkoła zajęła drużynowo I miejsce. W punktacji indywidualnej I miejsce zajęła także uczennica naszej szkoły Zosia Goyke. W nagrodę otrzymała piękny rower górski.

2

3

4

5

6


Pobierz ppt "Jestem bezpieczny na drodze To już V edycja konkursu, którego organizatorem jest Straż Miejska w Brwinowie. Konkurs adresowany jest do uczniów klas czwartych,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google