Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sześciolatek w Szkole Podstawowej nr 5 w Poznaniu, ul. Romualda Traugutta 42 Piątka uczy, bawi, wychowuje ! Każdy się w niej dobrze czuje!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sześciolatek w Szkole Podstawowej nr 5 w Poznaniu, ul. Romualda Traugutta 42 Piątka uczy, bawi, wychowuje ! Każdy się w niej dobrze czuje!"— Zapis prezentacji:

1 Sześciolatek w Szkole Podstawowej nr 5 w Poznaniu, ul. Romualda Traugutta 42 Piątka uczy, bawi, wychowuje ! Każdy się w niej dobrze czuje!

2 Sześciolatku zapraszamy do… nauki w pięknych, kolorowych salach!

3 Sześciolatku zapraszamy do… zabaw ruchowych i sportowych w sali zabaw wyposażonej w ramach programu MEN Radosna Szkoła!

4 Sześciolatku zapraszamy do… stołówki ze smacznymi posiłkami!

5 Sześciolatku zapraszamy do… świetlicy czynnej od 6.15 do oferującej ciekawe zabawy i konkursy. Wasza świetlica jest w osobnym pomieszczeniu przystosowanym do Waszego wieku!

6 Sześciolatek w SP 5 Dodatkowa oferta: Zajęcia na basenie Gimnastyka korekcyjna Pomoc pedagogiczno-psychologiczna Opieka stomatologiczna i pielęgniarska Każdego dnia szklanka mleka i owoce

7 Sześciolatek w SP 5 Zapraszamy Was z rodzicami na spotkania z naszą szkołą! 9 stycznia 2010 roku Godz – lutego 2010 roku Godz – 19.00

8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu, ul. Romualda Traugutta 42 tel


Pobierz ppt "Sześciolatek w Szkole Podstawowej nr 5 w Poznaniu, ul. Romualda Traugutta 42 Piątka uczy, bawi, wychowuje ! Każdy się w niej dobrze czuje!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google