Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi Ul. Świętego Franciszka z Asyżu 53 93-479 Łódź Dyrektor szkoły: Piotr Bara.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi Ul. Świętego Franciszka z Asyżu 53 93-479 Łódź Dyrektor szkoły: Piotr Bara."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi Ul. Świętego Franciszka z Asyżu 53 93-479 Łódź Dyrektor szkoły: Piotr Bara

2 Lokalizacja i otoczenie Miasto - Łódź Dzielnica - Górna Osiedle - Stare Rokicie Ulica Świętego Franciszka z Asyżu 53 Dojazd autobusem 61, 63 Zabudowa jednorodzinna Dużo zieleni Las i rzeka Jasień Małe natężenie ruchu

3 Nasze sześciolatki W roku szkolnym 2001/2002 utworzono w naszej szkole klasę 0, która funkcjonuje do chwili obecnej. Na potrzeby tego oddziału wydzielono i odpowiednio wyposażono salę zajęć znajdującą się na parterze budynku

4 Uczymy się i bawimy Zajęcia realizowane są we wszystkie dni tygodnia, zgodnie z planem pracy szkoły od godziny 8.00 do 13.00. Zajęcia prowadzone są zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Realizujemy zadania edukacyjno- wychowawcze. Dzieci zdobywają wiadomości i umiejętności potrzebne do udanego startu szkolnego.

5 Twórczość sześciolatków

6 Zajęcia dodatkowe Język angielski Gimnastyka korekcyjna w specjalnie dostosowanej do potrzeb uczniów sali.

7 Kuchnia i jadalnia Dzieci spożywają posiłki w jadalni szkolnej. Przygotowywane są one w nowocześnie wyposażonej kuchni.

8 Czas wolny Sześciolatki mogą korzystać ze świetlicy szkolnej, która pracuje od godziny 7.00 do 17.00

9 Sześciolatek w szkole Dzieci uczestniczą we wszystkich imprezach organizowanych przez szkołę. Ma to ogromny wpływ na ich rozwój emocjonalny i społeczny, na umiejętność funkcjonowania w różnych grupach.

10 Rodzice Szkoła jest otwarta na wszelkie sugestie ze strony rodziców i w miarę możliwości spełnia ich życzenia. Rodzice uzyskują rzetelną informację na temat dziecka, jego zachowań i rozwoju. Rodzice współtworzą program dydaktyczno- wychowawczy szkoły i uczestniczą w jego realizacji. Serdecznie zapraszamy


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi Ul. Świętego Franciszka z Asyżu 53 93-479 Łódź Dyrektor szkoły: Piotr Bara."

Podobne prezentacje


Reklamy Google