Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A. Mickiewicza ul. L. Staffa 21 www.szkola-187.pl PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A. Mickiewicza ul. L. Staffa 21 www.szkola-187.pl PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH."— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A. Mickiewicza ul. L. Staffa 21 PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A. Mickiewicza ul. L. Staffa 21

2 Rok szkolny 2008/ września 2005 roku po raz pierwszy otworzyliśmy oddział przedszkolny dla dzieci 6-letnich. W bieżącym roku w szkole funkcjonuje jeden oddział, w którym bawi się i uczy 22 dzieci. Wszyscy nauczyciele prowadzący zajęcia posiadają doświadczenie i wysokie kwalifikacje do pracy z 6 - latkami.

3 Nasze życie szkolne Zajęcia odbywają się Zajęcia odbywają się w godz – w godz – Dzieci poprzez zabawę przygotowują się do nauki czytania, pisania, liczenia. Śniadania i podwieczorki maluchy spożywają wspólnie w swojej sali. Obiad dzieci jedzą w stołówce szkolnej. Starsi uczniowie przychodzą na posiłek później, więc Dzieci poprzez zabawę przygotowują się do nauki czytania, pisania, liczenia. Śniadania i podwieczorki maluchy spożywają wspólnie w swojej sali. Obiad dzieci jedzą w stołówce szkolnej. Starsi uczniowie przychodzą na posiłek później, więc nie kontaktują się nie kontaktują się z najmłodszymi. z najmłodszymi.

4 Rok szkolny 2009/2010 Od 1 września 2009 r. planujemy otworzyć kolejny oddział przedszkolny. W chwili obecnej do przyszłych oddziałów przedszkolnych zapisanych jest 45 dzieci. Zakupione są już stoliki i krzesełka, które spełniają obowiązujące standardy. Na dzieci czekają nowe zabawki i ciekawe pomoce dydaktyczne. Od 1 września 2009 r. planujemy otworzyć kolejny oddział przedszkolny. W chwili obecnej do przyszłych oddziałów przedszkolnych zapisanych jest 45 dzieci. Zakupione są już stoliki i krzesełka, które spełniają obowiązujące standardy. Na dzieci czekają nowe zabawki i ciekawe pomoce dydaktyczne.

5 Plac zabaw, boiska Plac zabaw, boiska Jeszcze w tym roku szkolnym planowane jest zakończenie prac modernizacyjnych boisk i placu zabaw dla najmłodszych. Od września dzieci będą mogły spędzać wesoło czas na świeżym powietrzu.

6 Korzyści dla dzieci i ich rodziców Korzyści dla dzieci i ich rodziców Możliwość uczestniczenia w zajęciach Możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych na terenie szkoły dodatkowych na terenie szkoły (większość bezpłatna) (większość bezpłatna) Zapewnienie opieki dzieciom w szkole Zapewnienie opieki dzieciom w szkole od 7.00 do od 7.00 do Mniejsze koszty pobytu dziecka w szkole Mniejsze koszty pobytu dziecka w szkole Możliwość kontynuacji nauki w tej szkole Możliwość kontynuacji nauki w tej szkole Opieka pedagoga szkolnego Opieka pedagoga szkolnego Opieka logopedyczna Opieka logopedyczna Opieka reedukatora Opieka reedukatora Opieka psychologa z poradni PPP Opieka psychologa z poradni PPP - raz w tygodniu na terenie szkoły - raz w tygodniu na terenie szkoły Opieka pielęgniarska Opieka pielęgniarska Opieka stomatologiczna Opieka stomatologiczna

7 Finanse Rok szkolny 2008/2009 Otrzymaliśmy zł., Otrzymaliśmy zł., które zostały wykorzystane na: które zostały wykorzystane na: zakupienie stolików i krzesełek zakupienie stolików i krzesełek do dwóch pomieszczeń dla do dwóch pomieszczeń dla oddziałów przedszkolnych oddziałów przedszkolnych zakupienie zabawek i pomocy zakupienie zabawek i pomocy dydaktycznych dydaktycznych Rok szkolny 2009/2010 Otrzymaliśmy dodatkowo zł., które zostaną przeznaczone na: Otrzymaliśmy dodatkowo zł., które zostaną przeznaczone na: doposażenie oddziałów przedszkolnych zakupienie pomocy dydaktycznych i zabawek prace modernizacyjno- remontowe

8 A… 1 września 2009 r. wszystko będzie O.K.


Pobierz ppt "PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A. Mickiewicza ul. L. Staffa 21 www.szkola-187.pl PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google