Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A"— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A
PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr im. A. Mickiewicza ul. L. Staffa

2 w którym bawi się i uczy 22 dzieci.
Rok szkolny 2008/2009 1 września 2005 roku po raz pierwszy otworzyliśmy oddział przedszkolny dla dzieci 6-letnich W bieżącym roku w szkole funkcjonuje jeden oddział, w którym bawi się i uczy 22 dzieci. Wszyscy nauczyciele prowadzący zajęcia posiadają doświadczenie i wysokie kwalifikacje do pracy z 6 - latkami.

3 Nasze życie szkolne Zajęcia odbywają się w godz. 8.30 – 13.30
Dzieci poprzez zabawę przygotowują się do nauki czytania, pisania, liczenia. Śniadania i podwieczorki „maluchy” spożywają wspólnie w swojej sali. Obiad dzieci jedzą w stołówce szkolnej Starsi uczniowie przychodzą na posiłek później, więc nie kontaktują się z najmłodszymi.

4 Rok szkolny 2009/2010 Od 1 września 2009 r. planujemy otworzyć kolejny oddział przedszkolny. W chwili obecnej do przyszłych oddziałów przedszkolnych zapisanych jest 45 dzieci. Zakupione są już stoliki i krzesełka, które spełniają obowiązujące standardy Na dzieci czekają nowe zabawki i ciekawe pomoce dydaktyczne .

5 Plac zabaw, boiska Jeszcze w tym roku szkolnym planowane jest zakończenie prac modernizacyjnych boisk i placu zabaw dla najmłodszych Od września dzieci będą mogły spędzać wesoło czas na świeżym powietrzu.

6 Korzyści dla dzieci i ich rodziców
Możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych na terenie szkoły (większość bezpłatna) Zapewnienie opieki dzieciom w szkole od 7.00 do 18.00 Mniejsze koszty pobytu dziecka w szkole Możliwość kontynuacji nauki w tej szkole Opieka pedagoga szkolnego Opieka logopedyczna Opieka reedukatora Opieka psychologa z poradni PPP - raz w tygodniu na terenie szkoły Opieka pielęgniarska Opieka stomatologiczna

7 Finanse Rok szkolny 2008/2009 Rok szkolny 2009/2010
Otrzymaliśmy zł., które zostały wykorzystane na: zakupienie stolików i krzesełek do dwóch pomieszczeń dla oddziałów przedszkolnych zakupienie zabawek i pomocy dydaktycznych Rok szkolny 2009/2010 Otrzymaliśmy dodatkowo zł., które zostaną przeznaczone na: doposażenie oddziałów przedszkolnych zakupienie pomocy dydaktycznych i zabawek prace modernizacyjno-remontowe

8 A… 1 września 2009 r. wszystko będzie O.K.


Pobierz ppt "PREZENTACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Szkoła Podstawowa Nr 187 im. A"

Podobne prezentacje


Reklamy Google