Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W szkole brakuje miejsca, gdzie uczniowie mogą spotykać się po lekcjach lub w czasie wolnym. W rozmowach z kolegami często padały propozycje stworzenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W szkole brakuje miejsca, gdzie uczniowie mogą spotykać się po lekcjach lub w czasie wolnym. W rozmowach z kolegami często padały propozycje stworzenia."— Zapis prezentacji:

1

2 W szkole brakuje miejsca, gdzie uczniowie mogą spotykać się po lekcjach lub w czasie wolnym. W rozmowach z kolegami często padały propozycje stworzenia szkolnej kawiarenki. Aby lepiej zgłębić ten problem przeprowadziliśmy wśród uczniów krótką ankietę.

3 1. Czy widzisz w szkole potrzebę stworzenia szkolnej kawiarenki? a) nie b) tak 2. Czy byłbyś gotów do pomocy przy jej tworzeniu? a) nie b) tak 3. Czy sam skorzystał byś z tej oferty? a) nie b) tak

4

5 ARGUMENTY PRZEMAWIAJĄCE ZA REALIZACJĄ TEGO PROJEKTU Moglibyśmy w takim miejscu: Spotykać się po lekcjach lub w czasie wolnym Integrować się, pomagać sobie nawzajem Organizować spotkania tematyczne (dyskoteki, wieczorki poetyckie) Organizować dyskusje na różne tematy Korzystać z multimediów - zamiast spędzać czas na ulicy można go mile spędzać w naszej kawiarence.

6 Powołać komitet organizacyjny Uzgodnić z dyrekcją szkoły wygospodarowanie miejsca na kawiarenkę Zgromadzić fundusze (szukanie wsparcia u Rady Rodziców, zbiórki pieniędzy, loterie, poszukiwanie sponsorów) Wspólnymi siłami zaprojektować wystrój kawiarenki - meblowanie, dekorowanie.

7 Uważamy, że ten projekt jest wspaniałym pomysłem na zagospodarowanie wolnego czasu młodzieży. Dzięki jego realizacji możemy zaangażować uczniów do wspólnej pracy. Pobyt w naszej kawiarence może stanowić alternatywę dla demoralizujących zachowań w szkole i po za nią. Można będzie tutaj rozwinąć swoje zdolności, zainteresowania, zarażać innych swoimi pasjami, dobrze się bawić oraz czerpać z doświadczeń i pomocy innych.

8 Mateusz Marchewka Katarzyna Zamolska Aneta Deja Milena Deja Katarzyna Tokarska Weronika Mendrek Marta Stachowicz


Pobierz ppt "W szkole brakuje miejsca, gdzie uczniowie mogą spotykać się po lekcjach lub w czasie wolnym. W rozmowach z kolegami często padały propozycje stworzenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google