Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym."— Zapis prezentacji:

1 Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem." przysłowie chińskie "Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem." przysłowie chińskie

2 Godziny otwarcia Poniedziałek 8 00 -15 00 Wtorek 8 00 -14 00 Środa Czwartek 8 00 -15 00 Piątek 8 00 -14 00

3 Pracownicy Pani Monika

4 Książki N asza biblioteka posiada bogate zbiory które są dostępne dla uczniów, nauczycieli, a nawet rodziców. Można z nich korzystać poprzez: - wypożyczenie ich do domu - czytanie lub przeglądanie na miejscu (księgozbiór podręczny i czasopisma).

5 Wypożyczanie Jednorazowo czytelnik może wypożyczyć 5 książek na okres miesiąca a lektury szkolne na okres 2 tygodni. Wykorzystane materiały powinny być natychmiast zwrócone do biblioteki, gdyż czekają na nie inni czytelnicy. Wypożyczone materiały należy chronić przed zniszczeniem i zgubieniem. Czytelnik przed wypożyczeniem powinien zwrócić uwagę na ich stan i zauważone uszkodzenia zgłosić nauczycielowi bibliotekarzowi.

6 Internet W naszej bibliotece znajdują się również komputery mogą z nich korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły w godzinach pracy b iblioteki. Uczeń może skorzystać na miejscu z, internetu, encyklopedii multimedialnych, słowników, i innych baz danych dostępnych w bibliotece.

7 Konkursy Pani Monika wraz z innymi nauczycielami organizuje również konkursy które odbywają się w sympatycznej atmosferze i oferują ciekawe nagrody.

8 Relaks i nauka W bibliotece można w czasie okienek przyjść posiedzieć, odrobić lekcje, bo gdzie w szkole znajdziemy miejsce w którym jest tyle ciszy i spokoju.

9 Koniec "Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów" Kartezjusz


Pobierz ppt "Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google