Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKT B EZ WODY NIE MA ŻYCIA. Zanim przystąpiliśmy do realizacji projektu odbyła się w naszej klasie debata klasowa, podczas której wyjaśniliśmy sobie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKT B EZ WODY NIE MA ŻYCIA. Zanim przystąpiliśmy do realizacji projektu odbyła się w naszej klasie debata klasowa, podczas której wyjaśniliśmy sobie."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKT B EZ WODY NIE MA ŻYCIA

2 Zanim przystąpiliśmy do realizacji projektu odbyła się w naszej klasie debata klasowa, podczas której wyjaśniliśmy sobie co to jest plagiat i ułożyliśmy zasady którymi będziemy się kierować.

3 Oto nasze zasady: 1. Bezpiecznie korzystamy z Internetu korzystamy z Internetu pod nadzorem osoby dorosłej, nie podajemy żadnych danych osobowych, nie ufamy osobom poznanym w sieci, aktualizujemy programy antywirusowe, zawsze mówimy dorosłym, jak tylko coś nas niepokoi. 2. Pamiętamy, że korzystając z Internetu przez wiele godzin możemy się uzależnić. 3. Nie wykorzystujemy Internetu do krzywdzenia innych nie zamieszczamy czyichś zdjęć, ani filmików z innymi osobami. 4. Korzystając z informacji zamieszczonych w Internecie, pamiętamy, że należy je sprawdzić z innymi źródłami.

4

5

6

7 Bardzo dobrze pracowało się nam przy przygotowywaniu zajęć Nasze eksperymenty z wodą podczas których Wiktoria Chodnik zaprezentowała przygotowaną przez siebie i swoja mamę prezentację multimedialną Woda źródłem życia. Pozostałe osoby przygotowały potrzebne materiałów do doświadczeń i pokazów, które cieszyły się dużym powodzeniem podczas Festiwalu Nauki.

8

9

10

11 Najwięcej radości sprawiło nam wykonanie ulotek zachęcających do oszczędzania wody oraz ich rozdawanie mieszkańcom miasta Pisz.

12

13

14

15

16

17

18

19

20 Chcąc dowiedzieć się jak wygląda stan piskich wód wybraliśmy się na zajęcia do Sanepidu. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się również jakie warunki powinna spełniać czysta woda.

21

22

23 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ uczniowie kl. I b


Pobierz ppt "PROJEKT B EZ WODY NIE MA ŻYCIA. Zanim przystąpiliśmy do realizacji projektu odbyła się w naszej klasie debata klasowa, podczas której wyjaśniliśmy sobie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google