Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Korzystając z Internetu możesz dowiedzieć się co się dzieje w twoim kraju! lub na świecie! To może być ważne!! Internet może Ci pomóc w odrabianiu lekcji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Korzystając z Internetu możesz dowiedzieć się co się dzieje w twoim kraju! lub na świecie! To może być ważne!! Internet może Ci pomóc w odrabianiu lekcji."— Zapis prezentacji:

1

2 Korzystając z Internetu możesz dowiedzieć się co się dzieje w twoim kraju! lub na świecie! To może być ważne!! Internet może Ci pomóc w odrabianiu lekcji. NIE ZNACZY TO, ŻE ODROBI JE ZA CIEBIE ;-) Ale możesz w nim znaleźć informacje, które będą ci potrzebne do szkoły! W innym przypadku do pracy. Jeżeli nie wiesz co to jest NETYKIETA to sprawdź w Internecie! Internet być może nauczy cię netykiety…

3 Nie podawaj swoich danych!! Nie ufaj osobom poznanym w Sieci!! Mów, jeśli coś jest nie tak!! Zabezpiecz swój komputer!!

4 Pamiętaj!! Nie podawaj swoich danych oraz zdjęć do sieci, ponieważ nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie. Możesz ulec CYBERPRZEMOCY!! www.helpline.org.pl

5 NIE UFAJ OSOBOM POZNANYM W SIECI!!! Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie! W sieci nie ufaj nikomu!

6 Jeżeli coś w Internecie cię zaniepokoi to musisz koniecznie o tym powiedzieć dorosłemu, np. rodzicom, nauczycielowi… TAKIEJ SYTUACJI NIE MOŻESZ IGNOROWAĆ!

7 Zabezpieczając swój komputer masz pewność, że wirusy nie zjedzą twojego komputera! ŚCIĄGNIJ ANTYWIRUSA!!!

8


Pobierz ppt "Korzystając z Internetu możesz dowiedzieć się co się dzieje w twoim kraju! lub na świecie! To może być ważne!! Internet może Ci pomóc w odrabianiu lekcji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google