Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Temat imprezy: UJARZMIĆ ŻYWIOŁY Z

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Temat imprezy: UJARZMIĆ ŻYWIOŁY Z"— Zapis prezentacji:

1 Temat imprezy: UJARZMIĆ ŻYWIOŁY Z
„Nie ma takiej fantazji, której wola i rozum ludzki nie zdołałyby przekształcić w rzeczywistość” William Szekspir

2 ogólne ustalenia Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „OLE” nad polskim morzem Czas: lutego 2010 (weekend po ogłoszeniu wyników konkursu OLE) Ilość uczestników: 51 osób, moi przyjaciele i ja Stroje: skojarzenia z ogniem, powietrzem, ziemią, wodą i zabawą

3 założenia programowe Piaszczysta plaża, leniwe fale, milczące mewy, sosnowe lasy, wszystko spowite śniegiem... wyciszenie, senność i spokój. Wystarczy! Nie tego nam tym razem potrzeba! Chcemy działania, wyzwań, energii i diabelsko gorącej karnawałowej zabawy. Ogień, woda, powietrze, ziemia - żywioły natury. Poznanie ich z bliska i próba ujarzmienia stanowić będzie główny temat naszego karnawałowego szaleństwa. Zawładnięcie nimi to trudne zadanie. Czy wystarczy nam sił i wigoru, aby sprostać żywiołowemu tańcu i zabawie do świtu? Wyzwania są po to, aby je podejmować! Wyzwania OLE.

4 żywioł ognia Ogień kojarzący nam się z ciepłem, równocześnie budzi w człowieku odrobinę lęku i niepokoju. To wielka, nieokiełznana siła. W sobotni wieczór wraz z nastaniem odpowiedniej nocnej aury będziemy mieli okazję przyjrzeć się jak człowiek zdołał opanować ten żywioł. Uczestnicy zabawy zostaną zaproszeni na świeże powietrze, gdzie zaprezentowany zostanie około półgodzinny pokaz przygotowany przez profesjonalny teatr ognia. Niewypowiedziany podziw wzbudzą: postać zionąca ogniem, tancerki, dające cyrkowy popisy umiejętności i gorący akompaniament afrykańskich bębnów. Dynamika pokazu, bogactwo figur dających złudzenie kręgu ognia, kontakt z widzem i regulujące temperaturę otoczenia tło muzyczne zapewni niezapomniany efekt!

5 żywioł ognia Ale na tym nie koniec. Po obejrzeniu takiego przedstawienia, goście będą musieli podjąć próbę samodzielnego ujarzmienia ognistej zabawy. Po kolacji, na której królować będą przepyszne potrawy przygotowane z produktów OLE zostaniemy oddani w ręce profesjonalnych tancerzy. Zespół gorących tancerek zaprezentuje pokaz tanecznych umiejętności - kubańska cha cha, brazylijska samba, hula hula, Afryka drums i salsa. Zapoznają uczestników z niezwykle integrującymi, południowoamerykańskimi zabawami w merengue i bachatę, konkursami i korowodami tanecznymi. Nastrój gorącego tańca, pięknych dziewcząt, piór, skąpych strojów i porywających rytmów żarliwej muzyki na pewno może wiele zdziałać.

6 żywioł ognia Taneczne show, przerwane zostanie elementem kulminacyjnym: olśniewającym, kilkuminutowym pokazem pirotechnicznym, podczas którego będziemy mogli podziwiać: - rozbłyski w kolorach srebrnych, złotych, czerwonych i zielonych w towarzystwie dużej detonacji, tworząc przestrzenny parasol nad głowami widzów złożony z palmowo-wachlarzowych bukietów wznoszących się czosnków z pesto, włoskich, chili, egzotycznych, białych i z ziołami, - powiększający się na wysokość ok. 50 m wulkan wielokolorowych detonacji w koronie złotej i srebrnej cebulki, którym towarzyszyć będzie duża zmienność kolorystyki, - narastająca detonacja na wysokość ok. 60 m tytanowo iskrzącym bukietem kolorów pieczarek z papryką i koperkiem, kukurydzy marynowanej w occie winnym, koreczków warzywnych oraz kaparów, - silna detonacja i mocny rozbłysk na wysokość od m w kształcie przypominającym suszone pomidory i oliwki z efektem wolno opadających płaczących wierzb z koroną srebrno iskrzących gwiazd, - wystrzałem baterii 300 strzałowej z charakterystycznym gwizdem i wijącymi się srebrno-złotymi szparagami unoszącymi się od ziemi aż do wysokości 100 m, - rapsodia tych samych, nakładających się na siebie ładunków wystrzelonych na różną wysokość o efektach gwiezdnej, kolorowej eksplozji bukietu warzyw OLE.

7 żywioł ognia Po pokazie wszyscy zaproszeni zostaną do dalszej zabawy. Do końca wieczoru uczestnikom karnawałowego szaleństwa czas będzie umilać DJ, który zapewni doskonałą muzykę i wodzirej, który porwie do tańca nawet najbardziej opornych!

8 żywioł powietrza Z żywiołem powietrza uczestnicy imprezy będą zmagać się dosłownie. Lot balonem - brzmi ciekawie, ale na pewno wymaga dużej odwagi. Emocje towarzyszące odbiciu się od ziemi, smak nadmorskiego powietrza i widok bezmiaru niespokojnego morza. Tak niecodzienne przeżycie zostanie w pamięci na bardzo długo. Każdy z uczestników imprezy będzie miał szansę poznać smak odwiecznego ludzkiego marzenia - lotu. Dla wszystkich zagwarantujemy lot na uwięzi, a dla osób które wygrają konkurs karaoke zorganizujemy przelot balonem po wyznaczonej trasie. Na balonie oczywiście reklama produktów OLE.

9 żywioł zabawy W czasie całej imprezy na pewno nie zabraknie zabawy. Godzinny program kabaretowy, który pozwoli wprowadzić wszystkich uczestników imprezy w wesołą, rozluźnioną atmosferę. Po satyrycznym popisie, pokazie teatru ognia, o niezapomniane wrażenia postara się zespół muzyczny. Nie wiadomo skąd nagle pojawi się wężyk, aby wykonać „Jedzie pociąg z daleka", kółko, aby zatańczyć "Kazaczoka" lub "Zorbę". Głównym elementem sobotniej imprezy będzie zabawa karaoke. Około 3 godzin śpiewu oraz wspaniałej zabawy, do przysłowiowego "białego rana". Podczas całej imprezy DJ będzie przygrywał do tańca zaczynając od piosenek z lat 70-tych po muzykę popularną dzisiaj. To będzie niezapomniana noc, cudowna impreza, a by każdy mógł się chłodzić w trakcje niezwykle emocjonującej zabawy uczestnikom zostaną rozdane na przywitanie piękne wachlarze od OLE.

10 żywioł ziemi Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak dobrą zabawę może nam zgotować ziemia i jej wszystkie bogactwa. Atrakcje przygotowane na niedzielę na pewno dowiodą sensowności tej tezy. W ciągu dnia uczestnicy imprezy karnawałowej zostaną zaangażowani w grę scenariuszową, która polegać będzie na poszukiwaniu zaginionego w katastrofie ostatniego kosza przysmaków OLE

11 żywioł ziemi Kosz przysmaków OLE (cebulka srebrna 305 ml, cebulka złota 305 ml, pieczarkowy hit marynowany classic 450 ml, pieczarkowy hit marynowany Z papryka i koperkiem 450 ml, czosnek z pesto 212 ml, czosnek włoski 212 ml, czosnek chili 212 ml, czosnek egzotyczny 212 ml, czosnek biały konserwowy 212 ml, czosnek z ziołami 212 ml, kukurydza mini marynowana w occie winnym 305 ml, raut koreczki warzywne 450 ml, party mix sałatka warzywna o smaku łagodnym 450 ml, kapary 212 ml, owoce kaparów 212 ml, suszone pomidory w oleju 305 ml, suszone pomidory z kaparami w oleju 305 ml, suszone pomidory z kaparami i czarnymi oliwkami w oleju 305 ml, suszone pomidory z żurawina w oleju 305 ml, oliwki mix z suszonymi pomidorami 314 ml, oliwki mix z papryką 314 ml, oliwki z czosnkiem krojonym 314 ml, oliwki drylowane zielone 314 ml, oliwki nadziewane pastą paprykową 314 ml, felisos z suszonymi pomidorami 305 ml, felisos z zielonymi oliwkami 305 ml, felisos z czarnymi oliwkami 305 ml, szparagi 370 ml, pieczarkowy farsz domowy 450 ml, oliwki zielone krojone 212 ml, oliwki czarne krojone 212 ml, czosnek w kostce w oleju 212 ml, sos tatarski classic – baza warzywna 314 ml).

12 żywioł ziemi Mnóstwo przepysznych produktów, więc jest o co walczyć. Cel tylko pozornie wydaje się łatwy do osiągnięcia, bowiem na wyruszające zespoły poszukiwawcze w lesie czaić się będzie wiele pułapek (pajęczyna, jadowite węże, zaspy śnieżne i wiele innych) i koniecznych do wykonania zadań (karabinki pneumatyczne, turniej łuczniczy o kod, alfabet morsa, poszukiwanie namiaru GPS, wykrywacz metalu i inne równie trudne). Po odnalezieniu skarbu zakończymy imprezę wspólną kolacją. Może zwycięska drużyna podzieli się smakołykami ze swojego, z trudem, zdobytego kosza.


Pobierz ppt "Temat imprezy: UJARZMIĆ ŻYWIOŁY Z"

Podobne prezentacje


Reklamy Google