Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IMPREZA ”Karnawałowe SwawOLE!!”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IMPREZA ”Karnawałowe SwawOLE!!”"— Zapis prezentacji:

1 IMPREZA ”Karnawałowe SwawOLE!!”

2 SCENARIUSZ IMPREZY STYL IMPREZY OBSADA MUZYKA SCENOGRAFIA BUDŻET
CATERING

3 PRL PRZAŚNA ROZRYWKA LUDU
Wieczór sentymentalny, nawiązujący do czasów w których nie zawsze chcieć oznaczało móc. Cofniemy się do chwil, kiedy personel nie spełniał w pełni Unijnych Standardów, a półki sklepowe były przeciążone octem. Wieczór niebanalny, który powinien dostarczyć moc niezapomnianych wrażeń!

4 Na powitanie każdy uczestnik gratis dostanie kartki żywnościowe do zrealizowania w bufecie M-2.
Dla najlepiej wystylizowanych gości prezent .* *Prezent ufunduje firma Okechamp S.A. w postaci zestawu produktów OLE!

5

6 LISTA GOŚCI Dobrzy znajomi, ludzie powiązani ze sobą emocjonalnie.
Przodownik pracy nr 1 – Tomasz Przodownik pracy nr 2 – Mariusz Przodownik pracy nr 3 – Sławomir Przodowniczka pracy nr 4 – Monika Przodowniczka pracy nr 5 – Marta Bufetowa nr 6 – Lucyna

7 ZAPROSZENIA Na tydzień przed przyjęciem warto przygotować zaproszenia.
Żądam potwierdzenia, nie przyjmuję odmówienia!

8 Obywatele i Obywatelki - nastał czas by zrobić coś dla Nas!
Informuję o obowiązkowym, dobrowolnym spotkaniu, na które należy przytaszczyć swoje ciało, pełne pozytywnej energii Obywatele i Obywatelki - nastał czas by zrobić coś dla Nas! oraz symboliczną dychę!

9 Muzyczny powrót do przeszłości.
MUZYKA Przygotowanie kompilacji dźwięków. Muzyczny powrót do przeszłości.

10 SCENOGRAFIA Na jeden dzień przed przyjęciem warto przygotować dekoracje, które uświetnią spotkanie. Nie może zabraknąć bukietu z trzynastu czerwonych goździków :-) Wyznaczyć stanowisko strzałowe. Skompletować zastawę „Społem” i aluminiowe sztućce. Aranżacja niczym z mlecznego baru!

11 Wystrój wnętrz i sącząca się z głośników muzyka przeniesie nas kilka dekad wstecz wyzwalając chęć:
"... zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt, niech sąsiedzi walą, walą, walą do drzwi, sztuczne ognie niech się palą, palą, palą, a Ty tańcz i wino pij ..." "Tańcz i wino pij" Oddział Zamknięty

12 BUDŻET Impreza karnawałowa niskobudżetowa.
Podział kosztów między uczestnikami i innymi dobroczyńcami – podmiotami gospodarczymi, zgodnie z zasadą „Siła w Grupie”.

13 CATERING Przepis na udane karnawałowe przyjęcie to nie tylko dobra muzyka i doborowe towarzystwo, ale również ciekawe menu. Menu dostosowane do gustu gości. Powitanie gości pajdą świeżego, pachnącego chleba wiejskiego ze smarowidełkiem Do wyboru smalec ze skwarkami lub masełko z solą.

14 Menu: kawa Inka i herbata z fusami do wyczerpania wody zimne nóżki z octem sałatka jarzynowa z gotowanych w rosole warzyw "zmemłanych" z majonezem bigos noworoczny z kapusty z 2010 roku kiełbaski na zimno, kiedy ostygną rosół po północy blok na słodko

15 ogórki z kamiennego garnka
pieczarkowy Hit marynowany z papryką i koperkiem czosnek z pesto sól paluszki na słono Zagrychy, soki, przepitki i alkohole będą wydzierane z rąk przez bufetową!!!

16 KONIEC OLE! J


Pobierz ppt "IMPREZA ”Karnawałowe SwawOLE!!”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google