Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IMPREZA Karnawa ł owe SwawOLE!!. SCENARIUSZ IMPREZY 1.STYL IMPREZYSTYL IMPREZY 2. OBSADA OBSADA 3.MUZYKAMUZYKA 4.SCENOGRAFIASCENOGRAFIA 5.BUDŻETBUDŻET.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IMPREZA Karnawa ł owe SwawOLE!!. SCENARIUSZ IMPREZY 1.STYL IMPREZYSTYL IMPREZY 2. OBSADA OBSADA 3.MUZYKAMUZYKA 4.SCENOGRAFIASCENOGRAFIA 5.BUDŻETBUDŻET."— Zapis prezentacji:

1 IMPREZA Karnawa ł owe SwawOLE!!

2 SCENARIUSZ IMPREZY 1.STYL IMPREZYSTYL IMPREZY 2. OBSADA OBSADA 3.MUZYKAMUZYKA 4.SCENOGRAFIASCENOGRAFIA 5.BUDŻETBUDŻET 6.CATERINGCATERING

3 PRL PRZAŚNA ROZRYWKA LUDU Wieczór sentymentalny, nawiązujący do czasów w których nie zawsze chcieć oznaczało móc. Cofniemy się do chwil, kiedy personel nie spełniał w pełni Unijnych Standardów, a półki sklepowe były przeciążone octem. Wieczór niebanalny, który powinien dostarczyć moc niezapomnianych wrażeń!

4 Na powitanie każdy uczestnik gratis dostanie kartki żywnościowe do zrealizowania w bufecie M-2. Dla najlepiej wystylizowanych gości prezent.* * Prezent ufunduje firma Okechamp S.A. w postaci zestawu produktów OLE!

5

6 LISTA GO Ś CI Dobrzy znajomi, ludzie powiązani ze sobą emocjonalnie. Przodownik pracy nr 1 – Tomasz Przodownik pracy nr 2 – Mariusz Przodownik pracy nr 3 – Sławomir Przodowniczka pracy nr 4 – Monika Przodowniczka pracy nr 5 – Marta Bufetowa nr 6 – Lucyna

7 ZAPROSZENIA Na tydzień przed przyjęciem warto przygotować zaproszenia. Żądam potwierdzenia, nie przyjmuję odmówienia!

8 Obywatele i Obywatelki - nastał czas by zrobić coś dla Nas! Informuję o obowiązkowym, dobrowolnym spotkaniu, na które należy przytaszczyć swoje ciało, pełne pozytywnej energii oraz symboliczną dychę!

9 MUZYKA Przygotowanie kompilacji dźwięków. Muzyczny powrót do przeszłości.

10 Na jeden dzień przed przyjęciem warto przygotować dekoracje, które uświetnią spotkanie. Nie może zabraknąć bukietu z trzynastu czerwonych goździków :-) Wyznaczyć stanowisko strzałowe. Skompletować zastawę Społem i aluminiowe sztućce. Aranżacja niczym z mlecznego baru! SCENOGRAFIA

11 Wystrój wnętrz i sącząca się z głośników muzyka przeniesie nas kilka dekad wstecz wyzwalając chęć: "... zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt, niech sąsiedzi walą, walą, walą do drzwi, sztuczne ognie niech się palą, palą, palą, a Ty tańcz i wino pij..." "Tańcz i wino pij" Oddział Zamknięty

12 BUD Ż ET Impreza karnawałowa niskobudżetowa. Podział kosztów między uczestnikami i innymi dobroczyńcami – podmiotami gospodarczymi, zgodnie z zasadą Siła w Grupie.

13 CATERING Przepis na udane karnawałowe przyjęcie to nie tylko dobra muzyka i doborowe towarzystwo, ale również ciekawe menu. Menu dostosowane do gustu gości. Powitanie gości pajdą świeżego, pachnącego chleba wiejskiego ze smarowidełkiem. Do wyboru smalec ze skwarkami lub masełko z solą.

14 Menu: kawa Inka i herbata z fusami do wyczerpania wody zimne nóżki z octem sałatka jarzynowa z gotowanych w rosole warzyw "zmemłanych" z majonezem bigos noworoczny z kapusty z 2010 roku kiełbaski na zimno, kiedy ostygną rosół po północy blok na słodko

15 ogórki z kamiennego garnka pieczarkowy Hit marynowany z papryką i koperkiem czosnek z pesto sól paluszki na słono Zagrychy, soki, przepitki i alkohole będą wydzierane z rąk przez bufetową!!!

16 KONIEC OLE! J


Pobierz ppt "IMPREZA Karnawa ł owe SwawOLE!!. SCENARIUSZ IMPREZY 1.STYL IMPREZYSTYL IMPREZY 2. OBSADA OBSADA 3.MUZYKAMUZYKA 4.SCENOGRAFIASCENOGRAFIA 5.BUDŻETBUDŻET."

Podobne prezentacje


Reklamy Google