Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nocne podróżowanie rozpoczęło się w piątek o godzinie 19.00, a zakończyło w sobotę o godzinie 8.00 i zostało podzielone na 3 etapy: zabawy grupowe,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nocne podróżowanie rozpoczęło się w piątek o godzinie 19.00, a zakończyło w sobotę o godzinie 8.00 i zostało podzielone na 3 etapy: zabawy grupowe,"— Zapis prezentacji:

1

2

3 Nocne podróżowanie rozpoczęło się w piątek o godzinie 19.00, a zakończyło w sobotę o godzinie 8.00 i zostało podzielone na 3 etapy: zabawy grupowe, zabawy indywidualne, sen. Po powitaniu i przedstawieniu się uczestników wybrano najładniejszy strój bajkowy.

4

5 Podczas zabaw grupowych czytelnicy odbywali podróże w krainy: muzyki, literatury, przyszłości, baśni, biblioteki i zabawy. W każdym z tych miejsc na uczestników czekały do wykonania zadania. Dwie drużyny: dziewczęca i chłopięco- dziewczęca walczyły o punkty dla siebie i o nagrody.

6 Uczestnicy nocy rozwiązywali baśniowe zagadki,

7 wykonywali papierową mumię,

8 grali w ekologiczne kręgle,

9 łączyli spinacze biurowe na czas.

10 Była też nietypowa degustacja czekolady,

11 oraz odbijanie piłeczki ping-pongowej w rytm muzyki.

12 W rywalizacji grupowej wygrała drużyna dziewcząt.

13 Był również czas na kolację i szukanie słodkich skarbów na ciemnych szkolnych korytarzach,

14 zabawy matematyczne, test na inteligencję oraz wykonywanie zakładek narożnych do książek.

15 Najwytrwalsi nie spali całą noc, mniej wytrwali poszli spać tuż przed wschodem słońca (około godziny 3.00 ).

16 Rankiem, na pamiątkę nocnego spotkania, każdy otrzymał certyfikat zdobycia tytułu BIBLIOTECZNEGO OBIEŻYŚWIATA. Wszyscy uczestnicy Nocy w bibliotece zgodnie przyznali, że było super i będzie co wspominać. Nad przygotowaniami i całością czuwały panie: Anna Krypczyk-bibliotekarz GBP w Pielgrzymowicach Barbara Kulak –bibliotekarz SP w Pielgrzymowicach

17


Pobierz ppt "Nocne podróżowanie rozpoczęło się w piątek o godzinie 19.00, a zakończyło w sobotę o godzinie 8.00 i zostało podzielone na 3 etapy: zabawy grupowe,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google