Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grupa NOFRAMES w składzie: Wojciech Armata Agnieszka Kędracka Aleksandra Michalska Piotr Śliwiński.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grupa NOFRAMES w składzie: Wojciech Armata Agnieszka Kędracka Aleksandra Michalska Piotr Śliwiński."— Zapis prezentacji:

1

2 Grupa NOFRAMES w składzie: Wojciech Armata Agnieszka Kędracka Aleksandra Michalska Piotr Śliwiński

3 Ma zaszczyt zaprezentować projekt : OD-NOWA

4 CEL PROJEKTU: Podnieść jakość edukacji w I LO poprzez: ofiarowanie uczniom i nauczycielom narzędzi do samodoskonalenia, czyli: - zakup książek o sposobach uczenia się i nauczania - przeprowadzenie szkoleń z zakresu: - kreatywności - efektywnego uczenia się - innowacyjnego nauczania - zaprenumerowanie ciekawych czasopism edukacyjnych - ułatwienie prowadzenia zajęć w sali nr 33 (przerobienie sali 33 na salę szkoleń) oraz sali nr 36 - zwiększenie komfortu pracy w bibliotece - zapewnienie strefy aktywnego wypoczynku dzięki adaptacji stołówki

5 Co dokładnie chcemy zrobić w ramach projektu? 1. Stołówka - stworzyć strefy: - innowacji - tablica biała na markery, tablica korkowa, worko - puffy (takie w których się można zatopić), hamak, duże kartki (A0) i mazaki do wolnego użytku, broszurkomat z informacjami na temat uczenia się, duże stoły do twórczej pracy + wasze pomysły (konkurs na dodatkowy wystrój), - to wszystko tam gdzie obecnie jest okrągły stolik, - plażową - płotki z roślinami, leżaki (na środku), - barową - nakładka na parapet (przy oknach od strony sklepiku), krzesła barowe, - stołową - ekologicznie, własnoręcznie robione ławy i stoły które już są na stołówce (wzdłuż okien, od strony księgowości).

6 2. Biblioteka - Prenumeraty czasopism - Nowe książki - Wymiany krzeseł - Słuchawki do komputerów - Rolety - Drukarka 3. Sala 33 Przekształcenie w profesjonalną salę do szkoleń, (ponieważ posiada już tablicę interaktywną ) 5. Szkolenia: - Kreatywność - Efektywne uczenie się - Innowacyjne Nauczanie 4. Sala 36 - Montaż rzutnika

7 Wierzymy, że szkoła powinna być miejscem najlepszej zabawy* i taką chcemy ją uczynić. *zabawy rozumianej jako naturalny, kierowany wrodzoną ciekawością sposób odkrywania świata.

8 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Grupa NOFRAMES w składzie: Wojciech Armata Agnieszka Kędracka Aleksandra Michalska Piotr Śliwiński."

Podobne prezentacje


Reklamy Google